Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Máte problém s pohodlným otáčením kolečka u Apple Watch? Poradíme vám, jak na to (video)

Máte problém s pohodlným otáčením kolečka u Apple Watch? Poradíme vám, jak na to (video)

Řada uživatelů chytrých hodinek Apple Watch (recenze) si po několika týdnech či měsících používání začala stěžovat na problémy s otáčením ovládacího kolečka (Digital Crown). I na mém kusu se před několika dny tento problém objevil a kolečko šlo najednou otáčet velice ztuha. Jako kdyby mi na něj někdo vylil nějaký sladký nápoj, což se samozřejmě nestalo.

Jak jsem posléze zjistil, mezi uživateli Apple Watch se jedná o poměrně častý problém a nejčastějši je tužší otáčení kolečka způsobeno zaschlým potem (například z běhání či jiných aktivit). A řešení je v tomto případě velmi jednoduché – hodinky stačí na několik vteřin umístit pod proud tekoucí vody. A nemusíte se bát, že by šlo o nějaký neoficiální návod; Apple tento postup zveřejnil přímo na svých webových stránkách. Více prozradí naše video.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel