Apple Watch dostaly první aktualizaci: Zlepšuje měření a přináší řadu dalších optimalizací

Apple včera uvolnil první aktualizaci pro své chytré hodinky. Ta ještě neobsahuje vylepšení, o kterých jsme vás informovali v tomto článku a které se pravděpodobně do hodinek dostanou až později, ale i tak přináší řadu optimalizací a vylepšení. Update na verzi 1.0.1 má velikost 51,6 MB a abyste jej mohli nainstalovat, je nutné mít hodinky spárované s iPhonem, nabité na minimálně 50 % a zároveň připojené na nabíječce.

Apple vylepšil práci s hlasovou asistentkou Siri, optimalizoval měření vašich aktivit, přidal výpočet spálených kalorií v režimu jízdy na rotopedu a při veslování, upravil výpočet vzdálenosti a tempa pro běhání a chůzi venku a optimalizace se údajně měly dočkat i aplikace třetích stran, které by se měly o něco rychleji spouštět. Na redakční Apple Watch jsme již aktualizaci nainstalovali a odezva hodinek nám přijde rychlejší, stejně jakou spouštění aplikací.

 

Operační systém hodinek nově podporuje portugalštinu, dánštinu, holandštinu, švédštinu, ruštinu, thajštinu a turečtinu. Čeština a slovenština stále chybí. Poslední novinkou je podpora pro nové emotikonky.

Apple Watch: Videorecenze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *