Domů » Bleskovky » Apple Watch 3 mají problém s displejem: ve zhasnutém stavu se na něm objevují pruhy

Apple Watch 3 mají problém s displejem: ve zhasnutém stavu se na něm objevují pruhy

Třetí generace hodinek Apple Watch, která byla představena v září, zřejmě trpí výrobní vadou způsobující zobrazování pruhů na hraně displeje. Existenci problému popisuje Apple v interní poznámce určené pro Genius Bary v Apple Storech a pro autorizovaná servisní střediska.

Zmíněné pruhy jsou viditelné nejlépe při zhasnutém displeji, zatím se zdá, že se problém týká pouze Apple Watch 3 bez LTE připojení. Důvod výskytu pruhů Apple zatím nezná, jedním z možných viníků je nasbíraná vlhkost, což by ovšem znamenalo problém ve voděodolnosti zařízení. Pokud se s tímto typem závady setkáte, měla by ji vyřešit záruční oprava/výměna. Nezbývá než doufat, že se tento problém týká pouze malého vzorku kusů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ani to sklo Iron-x nie je bohvie co. Mame doma od oktobra, a uz to sklo vyzera otrasne. Same skrabance pri beznom pouzivani.

  2. Pockejme si na oficialni vyjadreni od uniho

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).