Sledujte nás na YouTube

Druhá generace Apple Watch přijde příští rok, letos se upgradu nedočkáme

Apple Watch (recenze) se v České republice stále oficiálně neprodávají, ale přesto už se objevují informace o jejich druhé generaci. Vůbec první zpráva, která se objevila před několika týdny, tvrdila, že druhá generace hodinek by měla být představena ještě tento rok. Nyní se ale objevil druhý report z Jižní Koreji, který tvrdí, že letos Apple novou generaci hodinek nepředstaví a dočkáme se jich až v příštím roce.


Apple Watch seženete ve třech edicích, dvou velikostech (38 a 42 mm) a s celou řadu řadu řemínků. Nástupce se ale dočkáme až v příštím roce.

Zpráva dále hovoří o tom, že společnost LG, která dodává displeje do současné verze hodinek, zůstane klíčovým partnerem i v případě Apple Watch 2. LG má mimochodem 67% podíl z celkové produkce displejů pro chytré hodinky a očekává se, že toto číslo bude dále stoupat.

Pokud vás zajímá, jaké novinky se pro Apple Watch chystají s příchodem Watch OS 2.0, který již byl pro vývojáře uvolněný v první beta verzi, podívejte se na náš souhrnný článek.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    to je logické, keď tento rok vyšla prvá

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *