TOPlist

Apple Watch 2 a 4″ iPhone 6c: Premiéra v březnu 2016?

Společnost Apple údajně připravuje na březen příštího roku tiskovou konferenci, která bude věnována novým produktům. Zdroje serveru 9to5mac tvrdí, že událost bude věnována nové generaci hodinek Apple Watch, zřejmě však přijde i spekulovaný iPhone se 4″ displejem, jehož označení má být 6c.

  

První generace Apple Watch byla představena loni v září, avšak letos v březnu byly upřesněny některé detaily a oznámena dostupnost na vybraných trzích. Představení druhé generace rok od zahájení prodeje prvních Apple Watch by bylo poměrně překvapivé, zejména pak pro majitele původního modelu. Spekuluje se, že by nový model mohl dostat iSight kamerku pro videohovory a lepší funkce pro monitorování spánku, sportovních aktivit a zdravotních veličin.

  

iPhone 6c má být nástupce dva roky starého modelu 5s (recenze), a má uspokojit právě ty uživatele, pro které je 4,7 či 5,5palcový displej u nových iPhonů překážkou. Výbavou má nový iPhone spadat právě mezi modely 5s a 6s, ze staršího si má odnést rozlišení fotoaparátů, z novějšího čip Apple A9. 

Letos v březnu Apple ještě představil nový 12″ MacBook (více informací), tudíž je možné, že dojde i na omlazení počítačového portfolia jablečného giganta. Nechme se překvapit. 

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku