Domů » Bleskovky » Apple vítá jaro novými barvami krytů na iPhony a řemínků na Apple Watch

Apple vítá jaro novými barvami krytů na iPhony a řemínků na Apple Watch

Nová generace sluchátek AirPods nebyla jedinou včerejší novinkou Apple, firma z Cupertina také do svého obchodu zavěsila velké množství doplňků ke svým zařízením. Svým iPhonům tak můžete koupit nové obaly, k hodinkám Apple Watch zase řemínky v nových barvách.

Loňské iPhony XS a XS Max se například dočkaly silikonových pouzder v barvách delftsky modrá, papájová či mátová, ve stejných barvách koupíte i silikonové řemínky pro hodinky. Nových řemínků je ale mnohem více, barvy se měnily celkem ve 4 jejich řadách.


Kožené knížkové obaly pro iPhony zase nově pořídíte v chrpově modré, temně oranžové či šeříkově modré, novinkou je také růžový obal s vestavěnou přídavnou baterií.

apple 1

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Nových barevných kombinací je v jablečném obchodě skutečně spousta, žádného nového typu příslušenství jsme se však nedočkali, ceny taktéž zůstávají stejné.  My jsme zvědaví, zda Apple bude pokračovat v nastoleném tempu, a zda dnes rovněž přijde s nějakými novinkami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. lukass71

    Moc zajimavy kombinace, ted jen chvilku pockat na aliexpress..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *