Apple uvolnil aktualizaci iOS 9.3.2 Public Beta 3 a OS X 10.11.5

Apple včera ve večerních hodinách uvolnil další veřejnou betu systému iOS 9.3.2 (Public Beta 2). Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Programu. Aktuální sestavení následuje vývojářskou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet právě registrovaní vývojáři. Instalační balíček má velikost 33,4 MB (v případě iPhone 6s Plus), což naznačuje vylepšení v oblasti optimalizace a odstranění nahlášených chyb.

ios932

Podle našich subjektivních pocitů došlo k optimalizaci systému a odstranění občasných lagů při přechodech mezi aplikacemi. Aktualizace zároveň vyřešila problém způsobující trhání animací při odemknutí iPhonu. Během krátkého testování jsme nenarazili na žádné nedostatky a proto doporučujeme s aktualizací příliš neotálet. Vylepšení se dočkal i internetový prohlížeč Safari, který je nyní mnohem rychlejší. Pokud narazíte na další novinky, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem.

– WWDC 2016 klepe na dveře: Máme pro vás souhrn novinek, které by Apple mohl představit

Apple také uvolnil další beta verzi operačního systému OS X 10.11.5. Stejně jako v případě mobilní verze jde o aktualizaci zaměřenou na optimalizaci a žádné převratné změny se tentokrát nekonají. Smyslem těchto drobných aktualizací je připravit operační systémy na příchod zbrusu nových verzí, jejich ohlášení je očekáváno na vývojářské konferenci WWDC.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

 1. Doufám, že mají také čas na postupné vyštípání původní klávesnice.

  • Xaver Jandura

   Z jakého důvodu, když jde o jednu z TOP klávesnic? ????

   • Ummm, před časem Apple zakomponoval novou klávesnici, ale některé komponenty stále volají tu původní, s jiným designem, to je celé.

   • Xaver Jandura

    Hmmm tu jsem už od iOS 7 teda neviděl. Jestli máš na mysli tu z iOS 6 a starších. Tam se ještě divně objevovala. Každopádně klávesnice by to chtělo vylepšit. Není vždycky 100% že se mi otevře alternativní klávesnice a vyjeden Applovská. Takže šly všechny alt. klávesnice dopryč.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *