Domů » Bleskovky » Apple uvolnil aktualizaci iOS 9.3.2 Public Beta 3 a OS X 10.11.5

Apple uvolnil aktualizaci iOS 9.3.2 Public Beta 3 a OS X 10.11.5

Apple včera ve večerních hodinách uvolnil další veřejnou betu systému iOS 9.3.2 (Public Beta 2). Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Programu. Aktuální sestavení následuje vývojářskou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet právě registrovaní vývojáři. Instalační balíček má velikost 33,4 MB (v případě iPhone 6s Plus), což naznačuje vylepšení v oblasti optimalizace a odstranění nahlášených chyb.

ios932

Podle našich subjektivních pocitů došlo k optimalizaci systému a odstranění občasných lagů při přechodech mezi aplikacemi. Aktualizace zároveň vyřešila problém způsobující trhání animací při odemknutí iPhonu. Během krátkého testování jsme nenarazili na žádné nedostatky a proto doporučujeme s aktualizací příliš neotálet. Vylepšení se dočkal i internetový prohlížeč Safari, který je nyní mnohem rychlejší. Pokud narazíte na další novinky, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem.

– WWDC 2016 klepe na dveře: Máme pro vás souhrn novinek, které by Apple mohl představit

Apple také uvolnil další beta verzi operačního systému OS X 10.11.5. Stejně jako v případě mobilní verze jde o aktualizaci zaměřenou na optimalizaci a žádné převratné změny se tentokrát nekonají. Smyslem těchto drobných aktualizací je připravit operační systémy na příchod zbrusu nových verzí, jejich ohlášení je očekáváno na vývojářské konferenci WWDC.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments