Domů » Bleskovky » Apple odhalil, kdy představí nové verze svých operačních systémů

Apple odhalil, kdy představí nové verze svých operačních systémů

Letos se již po třicáté bude konat vývojářská konference Apple WWDC. Letošní ročník se odehraje mezi 3. a 7. červnem v San Jose v Californii.

wwdc

Jako obvykle bude událost věnována vývojářům, kteří se zde dozví spoustu užitečných informací v rámci různých workshopů, konzultací a setkání mezi sebou i se zaměstnanci Apple. Vývojáři také budou moci své aplikace upravit pro potřeby nových verzí operačních systémů (iOS, macOS, watchOS a tvOS, které Apple tradičně představí na úvodní keynote. Občas je v rámci úvodní tiskové konference na WWDC představen i nějaký hardware

Ještě před WWDC uspořádá Apple tiskovou konferenci věnovanou především službám. Konat se bude 25. března a přinese nový videoportál a také kanál pro odběr různých periodik.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. TimeSplitter (neregistrovaný)

  Apple odhalil, kdy odhali…
  Skvostny nadpis, opravdu. :))

 2. No MacOS bych zkusil pokud je to možné samostatně zakoupit a instalovat na NTB, desítek mám už plně zuby

  • iphone7 (neregistrovaný)

   To samozřejmě možné není. Apple neprodává OS, ale vyladenou symfonii 3 komponent, SW,HW, a služby. To uživatele Windows těžko chápou

   • iPhoneX (neregistrovaný)

    Update.

   • lukass71

    Mozne to samozrejme je, Hackintosh, ale podle me to bude vetsi trapeni nez Windows pokud nemas HW, ktery by byl plne kompatiblni- u NTB na to muzes zapomenout s nejvetsi pravdepodobnosti. Takze jak rika iphone7..

   • iPhoneX (neregistrovaný)

    luky
    Přesně tak, proto mu to píšu.

 3. Johny (neregistrovaný)

  Jasně že je to možné, domluv to s htcjirka až se u něj budeš stavovat.
  On ti to tam natlačí.

 4. Mel jsem za to ze instalace MacOS nejakou cestou na normalni NTB mozna je, nicmene to si spis koupim Mac Jako takovy

  • Johny (neregistrovaný)

   Jak píšu htcjirka, udělá ti i káru co v ní vozíš ty krámy.
   Ceny má cajk.

   • Dekuji za nabidku, ale servis mam svůj od člověka co tomu opravdu rozumi, zanm ho ctrnact let a ne nejakyho matlala z cestlic

  • lukass71

   Kdyztak klidne doporucuju zabrousit na Ebay pokud nepotrebujes to nejlepsi a nejrychlejsi a nechces do toho nahazet tolik penez. Macbook Pro Retina at uz 13 nebo 15 se da dnes sehnat za opravdu dobre ceny..

 5. Diky panove, nejlepší bude vazne plnohodnotny Macintosh

  • Johny (neregistrovaný)

   Tak o tom žádná.

   • No víš spíš na ně můj Asus X550C přestává stačit, není to žádné ořezávátko ale s w10 je to už nahrane.
    Nechci ho dávat pryč, s žádným jiným jsem nebyl tak spokojen, buď to preinstaluji a poladim, nebo nahraji 8.1 ty na tom běhaly daleko líp.

   • Johny (neregistrovaný)

    Nakonec zjistíš sám, co ti nejlépe vyhovuje.
    Zbytečné kupovat nové.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *