Domů » Bleskovky » Apple na svých stránkách začal prodávat hardware od Microsoftu

Apple na svých stránkách začal prodávat hardware od Microsoftu

Apple a Microsoft už dávno nejsou tak nesmiřitelní soupeři jako v počátcích, sem tam se objeví i náznak spolupráce. V App Store například najdeme spoustu aplikací od Microsoftu, naopak z Microsoft Store lze stáhnout iTunes a iCloud. Nyní dokonce dochází k nevídané věci – ve webovém obchodě Apple si můžete koupit hardware vyrobený Microsoftem.

xbox controllerJedná se o bezdrátový ovladač Xbox Wireless Controler určený primárně pro konzole Xbox. Apple ale počítá s tím, že jej uživatelé budou používat pro hraní her na platformách iOS 13, iPadOS 13 nebo tvOS 13, ať už klasických, nebo získaných za předplatné ve službě Apple Arcade. Ovladač se bude k jablečným zařízením připojovat skrze Bluetooth, o podpoře platformy macOS se Apple v popise nezmiňuje.

xbox

Apple prodává ovladač pouze v černé barvě, na jeho webu stojí 1 499 korun, což je vyšší cena než v běžném prodeji.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na