Domů » Bleskovky » Pozdě, ale přece: z Microsoft Store si můžete stáhnout iTunes

Pozdě, ale přece: z Microsoft Store si můžete stáhnout iTunes

Loni na vývojářské konferenci Build oznámil Microsoft příchod legendárního jablečného hudebního přehrávače iTunes do obchodu aplikací Microsoft Store. Věci nakonec trvaly o něco déle než se očekávalo, nicméně nakonec jsme se dočkali.

Příchod iTunes do Microsoft Store ocení zejména uživatelé systému Windows 10 S (v budoucnu jakékoliv verze Windows 10 s aktivovaným S Mode), neboť obchod aplikací je pro ně jedinou cestou, jak na systém instalovat programy. Smůlu budou mít počítače běžící na ARMových čipsetech, iTunes k běhu vyžaduje x64 nebo x86 procesor.

iTunes
iTunes
Autor: ‪Apple Inc.‬
Cena: Kostenlos+

Aplikace obsahuje všechny důležité funkce jako její desktopová verze, např. synchronizaci jablečných mobilních zařízení či streamování hudby z Apple Music. Výhodou pak je centralizovaná aktualizace přímo z Microsoft Store. Pokud aktuálně používáte desktopovou verzi, dojde po instalaci té z Microsoft Store k migraci dat a odstranění původní verze.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments