Domů » Bleskovky » Apple Music zřejmě zamíří na PlayStation 5

Apple Music zřejmě zamíří na PlayStation 5

Pokud patříte mezi šťastné vlastníky konzole PlayStation 5 a rádi při hraní posloucháte hudbu, máte na výběr jen z jedné služby, konkrétně Spotify. Podle informací od několika uživatelů nicméně na populární konzoli od Sony míří streamovací služba Apple Music.

sony playstation 5 console konzole hry games unsplash
Nabídku hudebních služeb na PlayStation 5 možná rozšíří Apple Music

Své tvrzení podpořil jeden z uživatelů fotografií, na které lze spatřit možnost stáhnout aplikaci Apple Music do PlayStationu 5. Uživatel zároveň potvrdil, že aplikaci nelze spustit – při pokusu o stažení vyskočí hláška „tuto aplikaci lze spustit pouze na PS4“, což je standardní chybová hláška, pokud není aplikace dostupná.

apple music ps5
Fotografie uživatele Redditu HOLYWARS1990

Redaktoři serveru Eurogamer a The Verge se pokusili založit nový účet v regionu Spojených států, aby mohli slova uživatelů ověřit. Zatímco Eurogameru se možnost streamovat hudbu objevila, The Verge úspěch neměl. Podle všeho se jedná o zkušební režim, který umožňuje otestovat novinku na náhodných uživatelích. Apple celou situaci nekomentoval, nicméně je možné, že se více informací dozvíme na pondělní tiskové konferenci.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).