Domů » Bleskovky » Apple má problém s HomePody, zanechávají nevzhledné kruhy

Apple má problém s HomePody, zanechávají nevzhledné kruhy

Že má chytrý reproduktor od Applu víc neduhů, než by bylo zdrávo, o tom jsme již psali. Nyní se k nim připojuje další a o poznání kurióznější. Na dřevěných površích totiž HomePod zanechává nevzhledné bílé kruhy, což majitelé dřevěných stolů jistě příliš neocení. Podle informací serveru Wirecutter je třeba reproduktor přemístit jinam a kruhy po několika dnech půjde přeleštit.

Apple se k celé situaci postavil po svém. V prohlášení tvrdí, že „není neobvyklé, když silikonová základna reproduktoru zanechává stopy na některých dřevěných površích.“ Rada od Applu, jak takovou situaci vyřešit, je rovněž úsměvná: „Doporučujeme přemístit HomePod na jiný povrch.“ Internet na sebe nenechal dlouho čekat a vymyslel spoustu různých řešení, jako například HomePod Socks.

Apple má nicméně pravdu v tom, že se skutečně nejedná o nic neobvyklého. Konkurent HomePodu Sonos One má stejný problém, byť stopy, které zanechává nejsou tak viditelné, jako ty od HomePodu. Kromě internetových vtipálků a recenzentů na tento problém zareagovaly také firmy vyrábějící příslušenství. Firma Pad & Quill nově zařadila do nabídky koženou podložku za cenu 20 dolarů (cca 400 korun), která nevzhledným kruhům zabrání.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments