Domů » Bleskovky » Apple dnes představí nový iPhone a iPad. Jak sledovat keynote?

Apple dnes představí nový iPhone a iPad. Jak sledovat keynote?

Na dnešní den čekala řada fanoušků značky Apple. Jablečný gigant by totiž dnes měl představit kompaktní čtyřpalcový iPhone SE a také tablet iPad Air 3, který by měl nabídnout některé funkce z iPadu Pro, avšak v menším těle. Dočkat bychom se mohli také novinek týkajících se Apple Watch, i když s novou generací zatím příliš nepočítejme.

iPhone SE by měl být dostupný i v variantě s 16GB vnitřní pamětí a bude podporovat sítě LTE, a platby Apple Pay skrze NFC. V krabičce se mají dále nacházet sluchátka EarPods a Lightning kabel pro nabíjení. I zbytek výbavy by měl být podobný současné generaci iPhonů 6s – telefon má pohánět čipset Apple A9 a má dostat stejný 12Mpx fotoaparát se schopností zaznamenávat video ve 4K rozlišení. Apple minulý týden údajně natáčel v New Yorku promo video, které má propagovat právě záznam videa s vysokým rozlišením.

apple_keynote

Apple již oficiálně potvrdil, že celou keynote bude streamovat online. Sledovat ji bude možné na této adrese z počítačů Apple (OS X), na Apple TV a samozřejmě na iOS zařízeních. Přenos bude možné sledovat také skrze prohlížeč Edge na Windows 10. Přenos by měl začít v 18:00 našeho času. Následně se na SMARTmanii můžete těšit na články s informacemi o nových zařízeních.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments