Domů » Bleskovky » Apple by se mohl inspirovat. Lenovo má myš s bezdrátovým nabíjením

Apple by se mohl inspirovat. Lenovo má myš s bezdrátovým nabíjením

Lenovo dnes přišlo s novou řadou produktů Lenovo Go. Tato kategorie kromě nabíječek nebo klávesnicí zahrnuje také myš s bezdrátovým nabíjením. Všechny tyto produkty mají cílit především na uživatele, kteří v poslední době začali hojně využívat práci z domu a často se tak pohybují mezi více počítači.

Lenovo Go Wireless Mouse

Bezdrátová myš umožní spárování s třemi zařízeními najednou a jednoduché přepínání mezi nimi pomocí tlačítka. Hlavní výhodou je však nabíjení pomocí USB-C nebo Qi, tedy bezdrátově. To je něco, co například konkurenčním myším Magic Mouse od Applu už dlouho chybí.

Ani letos po představení nových iMaců jsme se nedočkali chytřeji vyřešeného nabíjení jablečné myši. Stále je nutno použít Lightning kabel, a to ze spodní strany myši. Za předpokladu, že použijete větší nabíjecí podložku, navíc budete moci novou myš od Lenova normálně používat i při nabíjení. To u Apple Magic Mouse nehrozí.

lenovo Go wireless Mouse

Lenovo se vydalo správným směrem, protože právě podobné příslušenství na trhu chybí. Cena Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse je stanovena na 59,99 USD, což je necelých 1 300 Kč bez DPH. Do prodeje půjde v červnu.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Diskuze k článku

  1. Co se myši týče, Apple by se mohl inspirovat u řady jiných výrobců.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).