Domů » Bleskovky » Apple bude úvodní keynote z WWDC 2014 streamovat živě, na jaké novinky se můžeme těšit?

Apple bude úvodní keynote z WWDC 2014 streamovat živě, na jaké novinky se můžeme těšit?

Příští týden se koná svátek všech fanoušků Apple a vývojářů aplikací pro operační systémy od cupertinské společnosti – Worldwide Developer Conference 2014. Akce se odehraje tradičně v San Franciscu mezi 2. a 6. červnem, přičemž hlavní keynote je naplánována na první den konference. Apple na svých stránkách oznámil, že bude obraz z keynote přenášet živě v 10 hodin pacifického času, v našich končinách stream začne v 19:00.

 

Přímý přenos si budou moci vychutnat uživatelé, kteří vlastní počítač s Mac OS X 10.6 nebo novější verzí s nainstalovaným prohlížečem Safari 4 a novějším, stejně tak majitelé zařízení s minimálně iOS 4.2 a vlastníci druhé nebo třetí generace Apple TV. Hlavními novinkami z dílen Apple mají být především nové verze operačních systémů Mac OS X a iOS, možná se dočkáme i představení nové platformy pro inteligentní domácnosti. Zřejmě přijde i několik novinek z oblasti hardwaru, spekuluje se o novém MacBooku Air s Retina displejem nebo o 8GB variantě iPhonu 5s.

 

V letošním roce se od Apple očekává představení nových, větších iPhonů, nové generace iPadů a také prvního zástupce nositelné elektroniky s logem nakousnutého jablka. Tyto produkty si ale zřejmě Apple schová až na podzimní keynote. Nechme se překvapit, 2. června po 19:00 hodině budeme vědět více a pochopitelně vám souhrn všech představených novinek přineseme v článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Cekal jsem ze apple predstavi iPhone 6 a az na podzim celkem jsem se tesil delam si na 4.7″ verzi alusk proc se s tim tak loudaji

    • Yegor (neregistrovaný)

      Asi chce mít jistotu, že bude vše cajk. Ne jako Ťamťung co rychle vychrlí kdejakou mrdku.

  2. To je fakt no ony samsungy nejsou zle jen nepochopim jak si dovoli vypustit TOP Galaxy 5 a vysrat se na optimalizaci gui respektive zla jmenem TouchWiz…..telefon se seka u po par dnech.

    Naproti tomu xperie treba Z kove rady jedou perfektne tam na timescape ui vyojari makli sasmung na to hazi bobek a je to skoda…vyborny HW a odflakly spft kdyby aspon dali uzivateli na vyber zda chce tw pouzivat nebo prepnout na stock android ale to ne tady to mas a poser se nam je to jedno hlavne zaplat a dej nam svatek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).