Domů » Bleskovky » Apple bude úvodní keynote z WWDC 2014 streamovat živě, na jaké novinky se můžeme těšit?

Apple bude úvodní keynote z WWDC 2014 streamovat živě, na jaké novinky se můžeme těšit?

Příští týden se koná svátek všech fanoušků Apple a vývojářů aplikací pro operační systémy od cupertinské společnosti – Worldwide Developer Conference 2014. Akce se odehraje tradičně v San Franciscu mezi 2. a 6. červnem, přičemž hlavní keynote je naplánována na první den konference. Apple na svých stránkách oznámil, že bude obraz z keynote přenášet živě v 10 hodin pacifického času, v našich končinách stream začne v 19:00.

 

Přímý přenos si budou moci vychutnat uživatelé, kteří vlastní počítač s Mac OS X 10.6 nebo novější verzí s nainstalovaným prohlížečem Safari 4 a novějším, stejně tak majitelé zařízení s minimálně iOS 4.2 a vlastníci druhé nebo třetí generace Apple TV. Hlavními novinkami z dílen Apple mají být především nové verze operačních systémů Mac OS X a iOS, možná se dočkáme i představení nové platformy pro inteligentní domácnosti. Zřejmě přijde i několik novinek z oblasti hardwaru, spekuluje se o novém MacBooku Air s Retina displejem nebo o 8GB variantě iPhonu 5s.

 

V letošním roce se od Apple očekává představení nových, větších iPhonů, nové generace iPadů a také prvního zástupce nositelné elektroniky s logem nakousnutého jablka. Tyto produkty si ale zřejmě Apple schová až na podzimní keynote. Nechme se překvapit, 2. června po 19:00 hodině budeme vědět více a pochopitelně vám souhrn všech představených novinek přineseme v článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Cekal jsem ze apple predstavi iPhone 6 a az na podzim celkem jsem se tesil delam si na 4.7″ verzi alusk proc se s tim tak loudaji

  2. To je fakt no ony samsungy nejsou zle jen nepochopim jak si dovoli vypustit TOP Galaxy 5 a vysrat se na optimalizaci gui respektive zla jmenem TouchWiz…..telefon se seka u po par dnech.

    Naproti tomu xperie treba Z kove rady jedou perfektne tam na timescape ui vyojari makli sasmung na to hazi bobek a je to skoda…vyborny HW a odflakly spft kdyby aspon dali uzivateli na vyber zda chce tw pouzivat nebo prepnout na stock android ale to ne tady to mas a poser se nam je to jedno hlavne zaplat a dej nam svatek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).