Aplikace WP Zprávy: Sledujte novinky ze světa Windows Phone

Robert Varga vydal novou aplikaci WP Zprávy, díky které můžete snadno přistupovat k informacím ze světa Windows Phone. Program monitoruje různé zpravodajské kanály českých i zahraničních serverů, zajímavé blogy a stránky osobností, které mají s mobilními Windows něco společného. Zdroje jsou pravidelně aktualizovány, o zajímavé články se přímo z aplikace můžete podělit s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Odkazy lze sdílet na Facebook, Twitter či Windows Live.

 

WP Zprávy nabízejí samostatný Live Tile (živá dlaždice), díky kterému můžete automaticky zjišťovat, jaký nový obsah se na internetu objevil. „Aplikace je podstatně rychlejší než jakákoli RSS čtečka – nestahujete zbytečně feedy třiceti webů, protože špinavou práci za vás dělá server Yahoo,“ dodává k aplikaci Robert. Plná verze je k dispozici za 27 Kč  nechybí však ani možnost stažení zkušební trial verze.

-

Zdroje, které aplikace monitoruje: Windows Phone, Windows Phone CZ/SK/UK, Nokia Česká Republika, SmartMania, WMMania, WinMag, Mobilenet, Microsoft, Microsoft CZ, xda-developers, Best Windows Phone Games, WMPowerUser, WMExperts, WPCentral, Windows Phone Hacker, PocketNowVideo, WinRumors, TheVerge, Nokia Conversations, The Nokia Blog, Engadget, 1800PocketPC, JoeBelfiore, EverythingMS, Windows Phone Expert a další…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. htcjirka (neregistrovaný)

    Ikdyz pro me WP neni primarni,opet rad Roberta – nejlepsiho ceskeho vyvojare rad podporim zakoupenim aplikace.

  2. 19roman97 (neregistrovaný)

    Opäť super aplikácia od Roberta :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel