Domů » Bleskovky » Aplikace Volby 2013 pro Windows Phone nabídne volební výsledky v reálném čase

Aplikace Volby 2013 pro Windows Phone nabídne volební výsledky v reálném čase

Před několika hodinami byla uvolněna nová aplikace Volby 2013 pro platformu Windows Phone 8. Aplikaci vytvořil vývojář Miroslav Holec, mj. autor překladače gTranslate nebo aplikace Éčka, která poskytuje informace o škodlivých látkách v potravinách.

Aplikace Volby 2013 nabídne volební výsledky v reálném čase, respektive se zpožděním jedné minuty. Kromě aktuálního procentuelního zisku stran aplikace zobrazuje graf s nejúspěšnějšími stranami, volební účastí a aktuálním stavem sčítání napříč všemi kraji České republiky. K dispozici jsou i předpokládané zisky mandátů stran a zvolení poslenci v rámci Poslanecké sněmovny.

  

Součástí aplikace je i možnost nastavit si pozadí uzamykatelné obrazovky s obrázkem Prahy od předního českého fotografa Michala Vitáska.

-
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. no snad lepsi to ani nevedet :-D

 2. A než to bude sečteno, doporučuji sledovat předvolební průzkumy zde: [odkaz]

 3. honza (neregistrovaný)

  Skoda ze neni pro us region…

 4. No včera jsem si řekl, že se podívám na poslední TV debatu – že jsem se radši nedíval na fotbal. Vypadalo to tak , že nejlepším kandidátem je Venca Moravec, protože ten věděl všechno nejlíp a nenechal nikoho moc povídat :d

 5. tom028 (neregistrovaný)

  Nádherně zpracované. Myslím tím po grafické stránce. Takto si představuji WP patterns

 6. tom (neregistrovaný)

  Aplikace je ukázkou toho, že když se chce, tak je apka hned a na všechno a není třeba vymýšlet proč se „nevyplatí“ na WP nic dělat. Od pana Miroslava Holece by se mohly učit kdejaké společnosti, počínaje letištěm Praha nebo ČSA a konče třeba Tescem. Autorovi tleskám!

 7. Dobrá práce.Chválím a tleskám..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).