Aplikace online rádia Digitally Imported (DI.fm) nově také pro Windows Phone

Digitally Imported (DI.fm) je skvělá služba poskytující desítky streamů různých žánrů elektronické hudby a svou velikostí se řadí k jedné z největších na světě. V současné době si můžete vybrat ze zhruba sedmi desítek virtuálních stanic, na kterých se můžete zaposlouchat do techna, trance, house, dubstepu, tech house či poklidnějších chilloutových rytmů, ambientu a několika desítek dalších.

 
Aplikace DI.fm pro Windows Phone. K dispozici je rovněž verze pro Android a iOS

Díky nové aplikaci pro Windows Phone máte možnost DI.fm poslouchat kdykoliv se vám zamane, stačí mít pouze přístup na internet. Vysílání je zdarma, jen se čas od času připravte na několikavteřinovou reklamu, která ale nijak neobtěžuje. A komu by přece jenom vadila, může si zakoupit placený účet, se kterým získá i lepší kvalitu streamu. Přímo v aplikaci můžete k jednotlivým kanálům snadno přistupovat, ty nejčastěji poslouchané si můžete přidat do oblíbených. V detailu stanice vidíte, jaká skladba nebo set se aktuálně vysílá a k dispozici je vám i historie dříve hraných tracků.

-

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku