Domů » Články » Aplikace DontForget ve finální verzi 2.0

Aplikace DontForget ve finální verzi 2.0

-Kvalitní freeware aplikace DontForget dospěla do finální verze 2.0. S tímto programem již nikdy nezmeškáte nové SMS zprávy, emaily, hovory nebo upomínky z kalendáře. Nová verze toho ale umí mnohem více !

DontForget je optimalizovaný pro všechny smartphony s operačním systémem Windows Mobile 5.0, pro jeho spuštění je vyžadováno rozhraní .NET Compact Framework 1.0, které je ale standardně ve WM5.0 implementováno. Prostředí programu je samozřejmě dostupné také v češtině, jelikož samotná aplikace pochází od českého autora Radima Fryče.

Finální verzi programu DontForget 2.0 stahujte z oficiálních stránek programu, kde také naleznete podrobný popis programu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).