Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (10. 9. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (10. 9. 2021)

Kdo by neměl rád slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS velmi dobří a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést výhodné akce na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Výběr pro platformu iOS v tomto týdnu zahrnuje legendární RPG Star Wars: KOTOR II, skvělou skákačku Teslagard či originální strategii Swim Out. Na své si ale přijdou také fotografové, chroničtí plánovači či nerozhodní lidé, kteří rádi nechávají věci náhodě.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Star Wars: KOTOR II

Stejně jako v případě včerejšího výběru pro Android ani v dnešním výběru pro iOS nesmí chybět legendární RPG od studia Obsidian Entertainment. Pakliže jste fanoušky Star Wars a „rytíře Staré republiky“ jste ještě nehráli, měli byste to co nejdříve napravit. Tvůrci mobilní verze ze studia Aspyr taktéž oznámili práci na remaku původního KOTORu. Původní cena hry byla 350 korun.

Nenechte se zmást štítkem „zdarma“ v případě ceny hry – zlevněná cena je 179 korun. Jedná se o chybu pluginu, kterou již s autorem aktivně řešíme.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. KOTR II uz nieje zdarma. :(

    • Michael Chrobok

      Dobrý den,

      KOTOR II zdarma ani nebyl, zlevněná cena je 179 korun. Jedná se o chybu pluginu, kterou již aktivně řešíme s jeho autorem.

  2. pc creator pro tak isto nieje zdarma, mam ho za 3,99 euro

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).