Sledujte nás na YouTube

Angry Birds: Star Wars pro Android, iOS a Windows Phone přiletí 8. listopadu

Sérii Angry Birds asi netřeba dlouze představovat. Naštvané ptáky totiž zná opravdu každý a není se čemu divit, najdeme je na oblečení, přívěšcích, příslušenství k telefonu, reproduktorech, sluchátkách a vůbec skoro čemkoliv, na co si jen vzpomenete. To hlavní ale je, že jsou k nalezení také na našich telefonech a tabletech. Finské studio Rovio navíc hru neustále obohacuje o nové levely a nová pokračování, což drží početnou hráčskou komunitu stále věrnou své značce. Princip je přitom geniálně jednoduchý – ptáci snaží vysvobodit své přátele unesené zlými zelenými prasaty. Každý opeřenec má nějakou schopnost a úkolem je eliminovat všechny neposedné vepříky.

Nyní vyšlo najevo, že náruživí hráči se minimálně v rámci platforem iOS, Android a konečně i Windows Phone (+ Windows 8 a OS X) dočkají nového pokračování na motivy legendární ságy Star Wars, kterou zná snad ještě více lidí, než samotnou hru. Finské studio tvrdí, že bude jednat o dosud nejlepší díl, jaký kdy vydali, jsme proto velmi zvědaví, zda-li se dočkáme nějakých nových mechanismů, či se hra bude držet zavedené klasiky. Již nyní si však můžeme být jisti, že budeme opět na dlouhé hodiny přikování k obrazovkám svých zařízení, protože jen málo věcí je tak návykových, jako právě Angry Birds. Pro zmíněné platformy bude nový díl naštvaných opeřenců dostupný 8. listopadu.

Zdroj

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Martin (neregistrovaný)

    Parada, tesim se :D

  2. janac_marek (neregistrovaný)

    Vďaka za stránku [odkaz] . Takže november.

    Tipujem, že to bude v C a teda len pre WP8. Neverím, že by to robili pre WP7.8

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *