Domů » Bleskovky » Angry Birds: Star Wars pro Android, iOS a Windows Phone přiletí 8. listopadu

Angry Birds: Star Wars pro Android, iOS a Windows Phone přiletí 8. listopadu

Sérii Angry Birds asi netřeba dlouze představovat. Naštvané ptáky totiž zná opravdu každý a není se čemu divit, najdeme je na oblečení, přívěšcích, příslušenství k telefonu, reproduktorech, sluchátkách a vůbec skoro čemkoliv, na co si jen vzpomenete. To hlavní ale je, že jsou k nalezení také na našich telefonech a tabletech. Finské studio Rovio navíc hru neustále obohacuje o nové levely a nová pokračování, což drží početnou hráčskou komunitu stále věrnou své značce. Princip je přitom geniálně jednoduchý – ptáci snaží vysvobodit své přátele unesené zlými zelenými prasaty. Každý opeřenec má nějakou schopnost a úkolem je eliminovat všechny neposedné vepříky.

Angry Birds Star Wars out on November 8!

Nyní vyšlo najevo, že náruživí hráči se minimálně v rámci platforem iOS, Android a konečně i Windows Phone (+ Windows 8 a OS X) dočkají nového pokračování na motivy legendární ságy Star Wars, kterou zná snad ještě více lidí, než samotnou hru. Finské studio tvrdí, že bude jednat o dosud nejlepší díl, jaký kdy vydali, jsme proto velmi zvědaví, zda-li se dočkáme nějakých nových mechanismů, či se hra bude držet zavedené klasiky. Již nyní si však můžeme být jisti, že budeme opět na dlouhé hodiny přikování k obrazovkám svých zařízení, protože jen málo věcí je tak návykových, jako právě Angry Birds. Pro zmíněné platformy bude nový díl naštvaných opeřenců dostupný 8. listopadu.

Zdroj

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Martin (neregistrovaný)

    Parada, tesim se :D

  2. Vďaka za stránku [odkaz] . Takže november.

    Tipujem, že to bude v C a teda len pre WP8. Neverím, že by to robili pre WP7.8

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).