Angry Birds Star Wars je tu, stahujte verzi pro Android, iOS a WP8

Finská společnost Rovio Mobile si pro nás na dnešní den připravila další produkt ze zřejmě bezedného džbánu s názvem Angry Birds. Po velice úspěšném dílu z Vesmíru (Angry Birds: Space – 10 milionů stažení za první tři dny) se ještě chvíli zdržíme v prostoru s nulovou gravitací, čekají nás totiž Angry Birds: Star Wars.

Princip nového pokračování je postavený na stejném systému jako díl Angry Birds: Space, takže bude potřeba počítat s gravitačním polem planetek a naopak s nulovou gravitací v prázdném vesmírném prostoru. Nově zde budeme mít zuřivé ptáky v podobě kladných hrdinů z prostředí Hvězných Válek. Luke Skywalker dokáže svým mečem pořádně potrápit čuníky, kteří dostanou pro lepší obranu přilbu Darth Vadera. Princezna Leia je zase vybavena lasery.

Angry Birds Star Wars official gameplay trailer - coming November 8!

Han Solo umí střílet paprsky, které se dokáží odrážet a způsobit více škody než obyčejný opeřenec. Dále tu máme mohutného a chlupatého Žvejka a nezapomnělo se ani na kamarády roboty. R2-D2 je pořádné nabitý elektřinou a využívá ji k zneškodnění temných prasat, jeho kolega C3-PO zase vybuchuje jako granát.

Čeká nás několik desítek nových kol, při kterých navštívíme fanouškům této ságy dobře známé planety, jakou je třeba poušť Tatooine nebo Hvězda Smrti. Hra vyšla právě nyní (10:00) pro Android, iOS, Windows Phone 8PC, Mac a Kindle Fire.

- - -

Autor článku
Radek Hübl
image/svg+xml
+

Kapitoly článku