Sledujte nás na YouTube

Android překonal hranici 200 milionů aktivovaných zařízení

Google má další důvod slavit, protože podle informací z aktuálního Music eventu už bylo na celém světě aktivováno přes 200 milionů zařízení s operačním systémem Android. V květnu letošního roku se Google chlubil 100 miliony aktivovaných zařízení, nicméně za několik posledních měsíců se toto číslo zdvojnásobilo; popularita telefonů a tabletů s Androidem neustále stoupá a po uvedení nové verze 4.0 „Ice Cream Sandwich“ se dá očekávat další zrychlení růstu.

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Honza (neregistrovaný)

  Úžasný graf!

  • uni (neregistrovaný)

   No ten graf…. podívej se, jakou hodnotu na ose Y má 100mega zařízení v květnu a jakou 200mega. To je přesně ten typ “WTF” grafu, který je oblíbený v slajdech např. u výrobce grafických karet. Divím se, že rovnou nenakreslili kolmici.

   Nicméně výsledek hezký, ale jak říkám, stále je to prakticky jednooký mezi slepými. Takže cokoli jiného by bylo zklamání.

 2. lil (neregistrovaný)

  A to ještě nezačaly Vánoce…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *