Domů » Bleskovky » Android Ice Cream Sandwich bude zřejmě představen 11. října

Android Ice Cream Sandwich bude zřejmě představen 11. října

Společnost Samsung rozeslala vybraným zahraničním redakcím pozvánku na další akci s názvem Unpacked s podtitulkem Google episode, která se bude součástí konference CTIA ve Washingtonu (11. – 13. října). Samsung si tiskovou konferenci naplánoval na první den akce, tedy 11. října a vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme představení nového telefonu Nexus Prime, který korejský gigant pro Google vyrábí, a s největší pravděpodobností si zde odbyde premiéru také nová verze Androidu „Ice Cream Sandwich“. Google bude premiéru streamovat online na adrese YouTube.com/Android od 17:30 našeho času.

2011/PrimeTimeSamsung.jpg

Tento měsíc bude pro mobilní nadšence plný novinek – už zítra Apple představí nový iPhone a 6. října budou odhaleny další Android telefony od HTC. Tečku za vším na konci měsíce udělá Nokia, která 26. října představí své první Windows Phone telefony.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments