Sledujte nás na YouTube

Android Ice Cream Sandwich bude zřejmě představen 11. října

Společnost Samsung rozeslala vybraným zahraničním redakcím pozvánku na další akci s názvem Unpacked s podtitulkem Google episode, která se bude součástí konference CTIA ve Washingtonu (11. – 13. října). Samsung si tiskovou konferenci naplánoval na první den akce, tedy 11. října a vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme představení nového telefonu Nexus Prime, který korejský gigant pro Google vyrábí, a s největší pravděpodobností si zde odbyde premiéru také nová verze Androidu „Ice Cream Sandwich“. Google bude premiéru streamovat online na adrese YouTube.com/Android od 17:30 našeho času.

2011/PrimeTimeSamsung.jpg

Tento měsíc bude pro mobilní nadšence plný novinek – už zítra Apple představí nový iPhone a 6. října budou odhaleny další Android telefony od HTC. Tečku za vším na konci měsíce udělá Nokia, která 26. října představí své první Windows Phone telefony.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. jacek (neregistrovaný)

    Zmíním říjnovou tečku(Nokia), jsem zvědav na Nokii Ace zdroj : [odkaz]

  2. jacek (neregistrovaný)

    :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *