Domů » Bleskovky » Android 8.0 Oreo? Otočíš, olízneš, omlékuješ :-)

Android 8.0 Oreo? Otočíš, olízneš, omlékuješ :-)

Android 7.x Nougat je tu s námi již nějaký čas a logicky se tak s blížící se konferencí Google I/O 2017 očekává jeho nástupce, letos pojmenovaný po písmenku „O“.  Mnoho lidí sází na název „Oreo“, k tomu se nyní vyjádřilo také samotné vedení Googlu.

Do diskuse promluvil Hiroshi Lockheimer, viceprezident Androidu a Chrome OS. Ten na svém Twitteru sdílel GIF zobrazující koláč vytvořený ze sušenek Oreo. Naznačil tak možné jméno příští verze operačního systému. Jistotu bychom přitom mohli mít již na začátku března.

Je také možné, že se jedná o vtípek a výsledný název bude zcela jiný. Nedávno si totiž Lockheimer ze svých fanoušků vystřelil a „předpověděl“, co se podle něj bude skrývat pod písmenkem „P“. Konference Google I/O 2017 vypukne 17. května a bude trvat celkově tři dny. Zde by měl Google představit klíčové novinky v oblasti softwaru pro letošní rok, rovněž bychom se však mohli dočkat nového hardwaru.

Google I/O už zná své datum. Dočkáme se ve druhé polovině května

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

15 komentářů

  1. Ne, Nougat tu s námi opravdu nějaký čas není…má ho jen pár telefonů a pár lidí, ostatní mají starší verze dosud…A už se zase bude žvanit o novém verzi systému, kterou neuvidíme ani za rok, budeme rádi za ten Nougat, jestli vůbec…Pro koho ty články píšete?

    • Kdo chce, tak uz Nougat ma davno. Nesvaluj svou neschopnost na jine. Telefonu s oficialnim Nougatem je na trhu dost a pro ty starsi je tady Lineage OS.

  2. Co až dojde abeceda? ????

  3. Buď dřív skončí android, nebo zkape někdo z nás :D

  4. Otočíš, olízneš, omlékuješ, ale nikdy na něj neupdatuješ :-)

  5. Otočíš, olízneš, omlékuješ – to je jak z laciného porna…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).