Domů » Bleskovky » Android 11 si aktuálně na Galaxy S10 nenainstalujete. Samsung jej problémech stáhl

Android 11 si aktuálně na Galaxy S10 nenainstalujete. Samsung jej problémech stáhl

Samsung je ve vydávání Androidu 11 pro své smartphony poměrně pružný, v minulých týdnech se aktualizace dočkaly vlajkové telefony z posledních dvou let včetně ohebných modelů. U řady Galaxy S10 však Samsung narazil na problémy, nejprve při testování aktualizace, a nyní i po jejím vypuštění. Korejský gigant tak musel update pro tuto řadu dočasně stáhnout.

Na jaké uživatele narazili problémy?

Majitelé smartphonů řady Galaxy S10 si po nainstalování aktualizace začali stěžovat na několik problémů, nejvíce na rozmazané snímky z fotoaparátu, rychlé vybíjení baterie a nadměrné zahřívání telefonu. Samsung se tak bude muset do svého firmware hlouběji ponořit a chyby opravit. Do té doby však bude Android 11 pro řadu Galaxy S10 nedostupný, přičemž náhradní termín uvolnění zatím stanoven nebyl.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

26 komentářů

 1. Potvrzuji občas rozmazané pohybující se objekty na fotkách. Vypadá to na špatné skládání HDR nebo tak něco. Jiné problémy nepozoruji.

 2. To už je u Samsungu klasika, není to poprvé.

  • No jo co jiného dodat! Rada nekupujte si Samsung a kupte si radši google pixel nebo One plus

  • mne sa to nainstalovalo a nic take nepozorujem…

  • Jasně :D A OnePlus neměl vůbec žádnej problém s aktualizacema… Těm se dokonce povedlo vymazat data uživatelů, ty jelito. Tohle se prostě může stát každé značce, ale jakmile je to Samsung nebo Apple tak si každej rád kopne.

 3. To jsou samé aktualizace a je to čím dál tím hnusnější ten Android.

 4. Já musel na S10e dělat hard reset, protože se oproti A10 dost vybíjela baterka a třeba AOD mi žral 20 %, dřív skoro nebyl ani v grafu.Ale musím říct, že jsem za to ve finále rád, protože jsem si udělal ve founu celkem pořádek a aku teď drží subjektivně víc než na desítce. U fotek jsem zatím na nic nenarazil.

  • Takovehle starosti bych chtel mit :D No mam iPhone a tohle neresim.

  • To víš že jo 😆. Čtu diskuze i na jabkách o těch problémech s každou aktualizací.

  • Clanek je o Samsungu, komentar take a veprova hlava jako ty sem zatahuje Apple, ze ktereho mas komplex :-DDDDD no, chytil ses krasne :-DDDDD

  • Sám ses napráskal buziku s ajfonkem :-D

  • Magnete: Treba si ho jednou koupis. Nejaky bazarovy desetilety jabko.

  • Obyčejný uživatel

   Ty seš teda pako. To ty jsi tady začal mluvit o Apple a iphonech

  • A co bych s tím krámem dělal?

  • Mag.net a jeho buzíci, kterým sám je, když o nich píše každý den… latence je mrcha, vepřová hlavo :-D

  • Neřešíš no, protože Iphone žádný AOD ani nemá.

 5. Kvalita z dilny Samsungu 😂😂

 6. Na své S10 mám Android 11 tak uvidíme. Je pravda že baterie víc vybíjí a při nabíjení se víc zahřívá.

 7. Na S10e bez problémů

 8. Na S10+ instalovano pred 3 dny a funguje bez problemu.

 9. marastudna 50

  Problémy s Novým software má nejen Samsung,ale i Xiaomi i Apple,jak občas čtu v jiných článcích.Rád bych se tedy zeptal,jak tyto problémy mohou vznikat,když výrobci před uvedením Nové verze,musí logicky Novou verzi testovat pro daný typ telefonu a kde je tedy chyba,že po vydání trpí dané verze telefonu těmito problémy.

  • Tak vzhledem k tomu, že tyto problémy má vždy menšina uživatelů, tak je vcelku možné, že žádné ze zařízeních, na kterých byl nový sw testován, tyto chyby nevykazovalo. Zkrátka mají malý vzorek testovaných zařízení.

 10. Včera nainstalováno, tak uvidíme

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).