Sledujte nás na YouTube

Amazing Alex: Nová hra od tvůrců Angry Birds je na Google Play

Na Google Play je k dispozici nová hra od společnosti Rovio, která stojí za populární herní sérií Angry Birds. Amazing Alex vychází z konceptu legendárního titulu TIM (The Incredible Machine) a vaším úkolem je na hrací ploše uspořádat jednotlivé prvky, objekty a překážky tak, abyste do cíle zdárně dopravili předmět (fotbalový míč, nafukovací balónek…).

Pokud si Amazing Alex chcete vyzkoušet, stáhněte si bezplatnou verzi. Plná verze stojí 21 Kč a k dispozici je i HD verze pro tablety za 62 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Norbert (neregistrovaný)

  [odkaz] Dočká sa aj windows phone…

  • Už jsem na to také narazil, skvělá zpráva :)

  • janac_marek (neregistrovaný)

   Tak to sa povedalo aj na Angry Birds Space. Takže… :)

   Proste podpora hier bude lepšia s podporou natívneho kódu, teda u WP8. Súčasné zariadenia sa potom veľa hier už nedočkajú. Toto snáď ešte pôjde aj na WP7.8

 2. Pwerus (neregistrovaný)

  Výborná hra!!! :))) jako pěkné zpracování, plynulost a funkce. Simply amazing! :D

 3. Kal_Kal (neregistrovaný)

  Jako nic proti ale na podobnym principu je tu hra Apparatus, která sice neni tak malovaná, ale přijde mi mnohem lepší.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *