Domů » Bleskovky » Alza nacenila OnePlus 8 Pro. Nabídka příliš lákavě nepůsobí

Alza nacenila OnePlus 8 Pro. Nabídka příliš lákavě nepůsobí

Značka OnePlus za pár dní představí své nové vlajkové modely řady 8. Víme o nich již téměř vše a výrobce nás tak nemá moc čím překvapit. Do České republiky se zřejmě oficiální cestou opět nedostane a o jeho distribuci se tak „na vlastní triko“ opět postarají čeští prodejci. Jedním z prodejců zřejmě bude i Alza.cz, která nyní odhalila očekávané ceny novinek v našich končinách. Zároveň tím byly potvrzeny informace o barevných variantách a hardwarové výbavě.

oneplus 8 3
OnePlus 8 na uniklém oficiálním snímku

Alza má již teď na svých stránkách naceněné modely 8 a 8 Pro ve třech barevných variantách (modrá, zelená, černá) a ve dvou konfiguracích paměti (8 + 128 GB, 12 + 256 GB). Ceny začínají těsně u hranice 20 tisíc Kč včetně DPH a nejvyšší varianta útočí na částku 28 tisíc Kč. Termín naskladnění je stanoven na 30. dubna. OnePlus se nedávno nechalo slyšet, že cena řady 8 nepřesáhne 1000 dolarů (zhruba 25 tisíc Kč).

To však platí pro Ameriku a v případě, že by se v Evropě prodávaly novinky za 999 euro, zaplatíte za ně přes 27 tisíc Kč. Není však jisté, jak Alza přišla k těmto cenám, takže je zatím nutné je brát s rezervou. Za tip děkujeme našemu čtenáři Miroslavu Tomanovi.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Skylark
Anonym
Skylark
Offline

To si snad dělají pr… :D

shepii
Uživatel
shepii
Offline

Proč?

Jozef
Anonym
Jozef
Offline

Pro slepičí kvoč. Čína za cenu Samsungu. No neber to.

zdeek
Uživatel
zdeek
Offline

Ach jo, zase mi to nedá. Proč krmit české překupníky, když přímo OnePlus eshop OFICIÁLNĚ dodává snad do všech státu světa, vč. ČR? Někdo určitě bude argumentovat, no jo, a co reklamace? Ha, před pár týdny mě na OP7 Pro vyskočilo tlačítko hlasitosti. Vyplnil jsem žádost, obdržel štítek, telefon zabalil a doba mezi předáním telefonu kurýrovi, jeho opravou a vrácením zpět byla 70 (!!!) hodin (pondělí dopoledne – čtvrtek dopoledne a to to šlo přes Vídeň, Kolín nad Rýnem a Varšavu). Tak tu laskavě nepište bludy typu „Do České republiky se zřejmě oficiální cestou opět nedostane…“

prdvim
Uživatel
prdvim
Offline

Pan redaktor píše pravdu, mě ho kurýr dovezl z Německa, a nezajímala ho oficiální cesta. On chtěl aby mi bez dalších „výdajů“ dovezl objednávku.

Homeless
Anonym
Homeless
Offline

Při objednavce přímo z ofiko eshopu OnePlus dorazí telefon v češtině nebo ta tam pak chybí? Má vubec OnePlus češtinu ve svých telefonech?

Cleric
Uživatel
Cleric
Offline

Ano telefon má češtinu. A není žádný problém s dopravou k nám do ČR a ani s reklamací. Měl jsem několik kousků a vždy vše OK. Můj poslední model šel z polského skladu.

Homeless
Anonym
Homeless
Offline

Díky za info. Koukal jsem, že doprava z jejich ofiko eshopu je dokonce zdarma. Pokud v 8 Pro nepokazí foťák, tak jdu do toho. Rozhodně lákavější volba než S20+ s Exynosem