Domů » Bleskovky » Aktualizace na Windows Phone 8.1: Kdy se dočkáme a kdy přijdou první zařízení?

Aktualizace na Windows Phone 8.1: Kdy se dočkáme a kdy přijdou první zařízení?

Microsoft na vývojářské konferenci Build přišel s upřesněním, kdy by se uživatelé telefonů se systémem Windows Phone 8 mohli dočkat aktualizace na novou verzi 8.1. Bohužel nepadl žádný konkrétní měsíc, z úst Joea Belfiora pouze zaznělo, že update bude uvolněn v následujících měsících.

První nové smartphony se systémem Windows Phone 8.1 by se na světovém trhu měly objevit na konci dubna a na začátku května. Mělo by se jednat například o nové Lumie 630/930.


Lumia 930 bude jedním z prvních smartphonů s Windows Phone 8.1

Úvodní keynote v těchto okamžicích stále probíhá a brzy bychom se měli dočkat upřesnění, kdy bude aktualizace na Windows Phone 8.1 dostupná v rámci Developer Preview programu (mělo by se tak stát 10. dubna, ale zatím tento termín nebyl oficiálně potvrzen).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  And if you are registered Microsoft developer, you will be able to get an early glimpse on the update as early as April 10.

  ;) 10 dubna né května ;)

  • Moje chyba – já nevím proč, mám v hlavě zafixovaný květen místo dubna a už jsem to takhle popletl snad ve třetím článku. Shame on me – fixed :)

  • Pavel (neregistrovaný)

   Však jsme jen lidi… zajímalo by mě, zda se zminoval o instalaci appek na kartu, vůbec sem nezaregistroval že by to říkal, ale vzhledem k mé, né moc dobré angličtině je možné že sem jen přeslechl… bude tedy povolena instalace na sd?

  • Inštalácia aplikácii na SD kartu je vo WP8.1

   [odkaz]

 2. Daniel Stiegler

  Všechny Lumie budou aktualizovány v průběhu léta.

 3. Takže za týden update? :D …. no, to jsem zvědav, jak se Nokie pochlapí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).