Aktualizace na Windows Phone 8.1: Kdy se dočkáme a kdy přijdou první zařízení?

Microsoft na vývojářské konferenci Build přišel s upřesněním, kdy by se uživatelé telefonů se systémem Windows Phone 8 mohli dočkat aktualizace na novou verzi 8.1. Bohužel nepadl žádný konkrétní měsíc, z úst Joea Belfiora pouze zaznělo, že update bude uvolněn v následujících měsících.

První nové smartphony se systémem Windows Phone 8.1 by se na světovém trhu měly objevit na konci dubna a na začátku května. Mělo by se jednat například o nové Lumie 630/930.


Lumia 930 bude jedním z prvních smartphonů s Windows Phone 8.1

Úvodní keynote v těchto okamžicích stále probíhá a brzy bychom se měli dočkat upřesnění, kdy bude aktualizace na Windows Phone 8.1 dostupná v rámci Developer Preview programu (mělo by se tak stát 10. dubna, ale zatím tento termín nebyl oficiálně potvrzen).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  And if you are registered Microsoft developer, you will be able to get an early glimpse on the update as early as April 10.

  ;) 10 dubna né května ;)

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Moje chyba – já nevím proč, mám v hlavě zafixovaný květen místo dubna a už jsem to takhle popletl snad ve třetím článku. Shame on me – fixed :)

  • Pavel (neregistrovaný)

   Však jsme jen lidi… zajímalo by mě, zda se zminoval o instalaci appek na kartu, vůbec sem nezaregistroval že by to říkal, ale vzhledem k mé, né moc dobré angličtině je možné že sem jen přeslechl… bude tedy povolena instalace na sd?

  • Hubo (neregistrovaný)

   Inštalácia aplikácii na SD kartu je vo WP8.1

   [odkaz]

 2. Daniel Stiegler (neregistrovaný)

  Všechny Lumie budou aktualizovány v průběhu léta.

 3. djkure (neregistrovaný)

  Takže za týden update? :D …. no, to jsem zvědav, jak se Nokie pochlapí.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *