Víme, kdy Galaxy Note 9, S9 a S9+ dostanou aktualizaci na Android 9.0

Samsung se na své vývojářské konferenci nevěnoval pouze ohebným displejům, nezapomněl ani na zařízení, která jsou již na trhu. Konkrétně jsem se dočkali oznámení, že majitelé modelů Galaxy Note 9 (recenze), S9 (recenze) a S9+ (recenze) se v lednu dočkají aktualizace na Android 9 Pie. K dispozici bude také otevřená beta, kterou výrobce spustí ještě v listopadu, což se však týká pouze Spojených států, Jižní Koreji a Německa. Další země se dočkají později.

Společně s aktualizací dorazí také nové uživatelské prostřední Samsungu nazvané One UI. Podle výrobce půjde o kompletní přepracování, které přinese zcela nový uživatelský zážitek. Pravdou je, že nové prostředí působí v porovnání s předchozími verzemi velmi odlišně. Samsung je však v tomto ohledu možná až příliš optimistický. Skutečnost ukáže až čas.

Samsung koketuje s výřezy v displeji. První telefony je dostanou v únoru

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

5 komentářů

 1. Sakra, na vlajkové lodě je to teda rychlost :-D A co ráda 8?

 2. Má Samsung vůbec něco v nabídce s aktuálním OS?

  • Ondřej (neregistrovaný)

   Pochopte že pro Samsung telefony je aktuální software Android 8 se Samsung experience. Samsung má vlastní systém který je jen postavený na Androidu, takže ano má a tím jsou telefony se Samsung experience 9.0.

   • Mag.net (neregistrovaný)

    Souhlas, jen poopravím, že aktuální verze je 9.5

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel