Domů » Bleskovky » Aktualizace Huawei Watch 3 přidává funkci, na kterou jste čekali

Aktualizace Huawei Watch 3 přidává funkci, na kterou jste čekali

Čínský gigant Huawei v posledních letech nezažívá zrovna vydařené období. I přesto se nicméně snaží alespoň udržet své věrné zákazníky svým příslušenstvím, jako jsou kupříkladu chytré hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro. Nyní se objevila aktualizace, která na prozatím nejlepší hodinky od čínského výrobce přináší nové funkce.

Huawei Watch 3 Pro recenze
Huawei Watch 3 dostávají novou aktualizaci

Aktualizace firmwaru HarmonyOS nese označení 2.0.0.188 a její velikost je 239 MB. Mezi změny a nové funkce patří možnost odpovídat na SMS, vylepšení probuzení po pohybu zápěstím, podpora pro více hudebních formátů pro přehrávání z paměti hodinek či detekce mytí rukou. Poslední novinkou je možnost vyzkoušet placené ciferníky před nákupem po dobu 5 minut.

Nová verze firmwaru se prozatím šíří v domovské Číně, nicméně je pravděpodobné, že se dříve či později objeví také na zápěstích tuzemských majitelů Huawei Watch 3, a snad také Watch 3 Pro.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. Detekce mytí rukou. Opravdu užitečné.

  2. Úžasný vlastním Huawei telefon a myslím si, že by s těma hodinkama se skvěle mohl spárovat akorát by mě zajímalo jakým způsobem se dá odpovídat na zprávy. Buď je to formou psaní zprávy a nebo diktovani a otázka pokud se diktuje v Češtině?

  3. Škoda, že gt2 pro je trochu nedodelek, hlavně nezobrazovani smajlíků je fail. Gt3 není žádný krok vpřed, kromě nového prostředí.

  4. Myslím si,že tyto hodinky moc neobstojí.Jako každý výrobek od Huawei.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).