Domů » Bleskovky » Akční závody Carmageddon v létě dorazí na Android a iOS

Akční závody Carmageddon v létě dorazí na Android a iOS

Carmagedoon je velice kontroverzní závodní hra, která se dočkala několika dílů a vaším cílem nebylo nic jiného, než všemožnými způsoby likvidovat nebohé obyvatele virtuálního města. Vzhledem k brutálnímu stylu hraní byl titul v některých zemích dokonce zakázán.

Carmageddon Mobile

Vývojáři ze Stainless games se rozhodli původní počítačovou verzi portovat na Android a iOS. Nepůjde ale o věrnou kopii, autoři zapracovali na grafice, aby lépe vypadala na dnešních tabletech s vysokým rozlišením displeje. Pokud Apple hru schválí, měla by se v App Store objevit v průběhu léta; v dalších týdnech bude následovat verze pro Android. Autoři se rovněž rozhodli, že v den uvedení do App Store bude titul k dispozici zcela zdarma. Vydání budeme sledovat a jakmile bude Carmageddon k dispozici, dozvíte se o tom.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

  1. dvojka by byla lepsi :)

  2. seterwohipikule

    Tak na tohle se fakt těším. DDodnes jedničku občas zahraju.

  3. Mě hodně zajímá, jak tohle projde schvalovacím procesem AppStore. Ledaže by krev nahradili proudem žlutých smajlíků.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).