Domů » Bleskovky » Oceňovaná akční plošinovka Dead Cells míří na mobily. První si zahrají majitelé iPhonů

Oceňovaná akční plošinovka Dead Cells míří na mobily. První si zahrají majitelé iPhonů

Jedna z nejlepších akčních her posledních let se podívá na mobilní platformy. Francouzské studio Motion Twin oznámilo, že úspěšná 2D akce Dead Cells zamíří v létě na zařízení s operačním systémem iOS. Smutnit nemusí ani majitelé Androidu, na jejichž přístrojích se hra objeví také, avšak s dosud neupřesněným zpožděním. Dead Cells bude stát 9,99 dolarů (přibližně 230 korun), žádné mikrotransakce ani rušivé reklamy se tak naštěstí nekonají.

Dead Cells - Mobile Announcement Trailer

Vývojáři se dušují, že díky citlivě přepracovanému ovládání si oceňovaný bojový systém vychutnáme i na dotykových obrazovkách. Ovládací schéma si bude moct každý hráč rozvrhnout podle svého, což autoři hry považují za nejlepší řešení. Samozřejmostí má být i podpora ovladače.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).