Domů » Bleskovky » Akční pecku Fortnite konečně najdete i na Google Play

Akční pecku Fortnite konečně najdete i na Google Play

Už je tomu více než 18 měsíců, co se na Androidu objevil populární battle royale titul Fortnite. Dosud si jej však hráči mohli stáhnout pouze přes Epic Game Store, společnost Epic totiž nechtěla hru zpřístupnit v obchodě Google Play. To se však od dnešního dne mění. Na hru tak nově narazíte při běžném procházení obchodu Play stejně jako na jakoukoliv jinou aplikaci.

Fortnite

Stávající hráči se však nemusejí bát, že by Epic přestal verzi z vlastního obchodu podporovat. I nadále tak budou dostávat aktualizace s novým obsahem i opravami chyb. Z vyjádření Epicu vyplývá, že hru do Google Play vložil kvůli tomu, jak Google přistupuje k aplikacím, které nevyužívají jeho ekosystém. Herní společnosti se do Google Play od počátku nechtělo, toužila se totiž vyhnout 30% srážce ze zisků.

Fortnite
Cena: zdarma

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentářů

  1. A jak to ma, jen pro zajimavost, resen Epic na AppStore? Tam je podpora cizich ekosystemu umoznena?

  2. Tyjo.. Luxusní článek o hře, která neni dostupná. 👏😉

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).