Akce „Sejmul mě Windows Phone“ pokračuje v dalších městech

Nová roadshow s názvem „Sejmul mě Windows Phone“ pokračuje tento týden v Praze, příští týden se pak přesouvá do Hradce Králové, Pardubic a Plzně. Přijďte se pobavit a vyzkoušet rychlost svých mobilních zařízení. Minulý víkend probíhala akce v Brně a z 34 účastníků byl poražen pouze jeden majitel Windows Phone zařízení.

Tato akce vychází z akce Microsoftu známé jako „Smoked by Windows Phone“, která sklidila úspěchy po celém světě. Česká varianta této putovní soutěže probíhá od 15. června do 29. července 2012 na vybraných místech po celé České republice a spočívá v závodu rychlosti, při kterém naši promotéři vyzývají soutěžící z řad návštěvníků daného místa, kteří vlastní telefony s operačními systémy iOS nebo Android, k jednoduchým a každodenně prováděným úkonům. Soutěžící se poté snaží provést tento předem dohodnutý úkon rychleji, než naši promotéři vybavení telefony se systémem Windows Phone. Pokud se jim to podaří, získávají poukázku na nákup elektroniky ve výši 500 Kč, což ve srovnání s cenami, které akci doprovázely v USA, působí trochu obyčejně (tam uživatelé v případě výhry získali 100 USD). Jestliže soutěžící prohraje, bude se muset nechat vyfotit s tabulí s nápisem „Sejmul mě Windows Phone“. 

 

Celá roadshow se skládá z minimálně 32 akcí, které proběhnou na vybraných atraktivních prodejních místech, ale také v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku