Domů » Bleskovky » Akce O2: 50 GB na SkyDrive k telefonům Nokia Lumia a tabletu Acer Iconia W511

Akce O2: 50 GB na SkyDrive k telefonům Nokia Lumia a tabletu Acer Iconia W511

Určitě jste už někdy řešili, kam uložit dokumenty, fotografie a další důležitá data, abyste k nim měli přístup odkudkoliv a mohli je sdílet s rodinou a přáteli? Jedním z řešení může být i cloudové úložiště SkyDrive, které nabízí přístup k fotkám, dokumentům a dalším souborům z chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů. Soubory můžete mít dostupné na více zařízeních a automaticky je lze synchronizovat. Díky nové nabídce operátora O2 si můžete zvětšit úložiště SkyDrive s velikostí 7 GB prostoru o dalších 50 GB po dobu dvou let zdarma.


Lumia 520

Voucher na rozšíření kapacity SkyDrive získají všichni zákazníci O2 při koupi telefonů Nokia Lumia 1020, 925, 625, 620 nebo 520 a také při pořízení tabletu Acer Iconia W511 (podrobnosti). Při koupi telefonu Nokia Lumia 520  získají zákazníci navíc zdarma také telefon Nokia 108 s MP3 přehrávačem a praktickou svítilnou (více informací). Lumia 520 nabízí 8 GB paměti (kterou je možné rozšířit MicroSD kartami), hlasovou navigaci, 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, GPS, Bluetooth a WiFi. 

    Michal Javůrek

    Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

    16 komentářů

    1. Dva týdny po tom, co jsem kupoval Lumii 520? :D Njn, so ist ein Pech :D

      • Bud rad. Co bys delal za dva roky? Platil si predplatny?

      • Ano, já mám Office 365, takže mě těch 45 GB stačí, ale přítelkyni těch základních 7 ne. Takže platíme už teď.

    2. A kolik giga fupu k tomu dávaj, jinak je to skoro o ničem

      • Co to má společného s FUP? Data z/do SkyDrive nemusíte tahat pouze přes mobilní data a např. fotografie také nebudete každý den kompletně stahovat/odesílat.

      • souhlas (neregistrovaný)

        Že je to akce O2 (a MS). A s tím FUP +1. Akorát nechápu, proč se to nevztahuje na všechny modely s WP, tedy nejen Lumie…

      • Pretože Nokia -> Microsoft -> Skydrive? Zrejme pre to :)

      • souhlas (neregistrovaný)

        Aha, takže začíná protěžování Lumií před konkurencí. MS by měl podporovat takovýmito akcemi prodeje WP telefonů, ne jen Lumií….

      • Vzhledem k vlažnému vztahu třeba Samsungu k WP se není čemu divit. S koupí mobilní divize Nokie to bude znát o to víc.

      • delfin: Mobilní přístroj, mobilní operátor, mobilní služby…. skoro bych řekl, že jejich cílem bude mobilní užívání. Podobně mě zrovna dojal T-Mobile, Deezer, kvanta a kvanta hudby do vaší kapsy a kdesi cosi, FUP se započítává. Tak ať si to nechají.

      • tom (neregistrovaný)

        O2 má akci pro L520 nejspíše proto, že jich má plné sklady a neví, jak se jich urychleně zbavit, než přijde nástupce.

      • to bych neřekl, vzhledem k tomu, že 525 se u nás prodávat nebude a l520 je velmi dobře prodávaný telefon..

      • PIPA: skydrive není jen o mobilním zařízení.. mám ho na Macu, mám ho na PC a mám na něm veškerou aktuální práci apod.. prostě výborná věc nejen k mobilu. Dalo by se říci, že skydrive krom zálohy telefonu využívám mnohem víc na počítači.

      • Souhlas: No a jako co? Dotež mnela Nokie svúj bonusovej softvér…což bylo +, ostatní na to kašlali protože WP mneli jen v 1-2 modelech.

      • tom (neregistrovaný)

        Po novém roce se zpráva objeví zpráva, že se L525 bude prodávat v EU, ale zásob L520 je dost, takže proč to hned dávat do éteru.

      • l525 se u nás nebude prodávat?

    Napište komentář

    Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

    Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).