Domů » Bleskovky » Akce O2: 50 GB na SkyDrive k telefonům Nokia Lumia a tabletu Acer Iconia W511

Akce O2: 50 GB na SkyDrive k telefonům Nokia Lumia a tabletu Acer Iconia W511

Určitě jste už někdy řešili, kam uložit dokumenty, fotografie a další důležitá data, abyste k nim měli přístup odkudkoliv a mohli je sdílet s rodinou a přáteli? Jedním z řešení může být i cloudové úložiště SkyDrive, které nabízí přístup k fotkám, dokumentům a dalším souborům z chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů. Soubory můžete mít dostupné na více zařízeních a automaticky je lze synchronizovat. Díky nové nabídce operátora O2 si můžete zvětšit úložiště SkyDrive s velikostí 7 GB prostoru o dalších 50 GB po dobu dvou let zdarma.


Lumia 520

Voucher na rozšíření kapacity SkyDrive získají všichni zákazníci O2 při koupi telefonů Nokia Lumia 1020, 925, 625, 620 nebo 520 a také při pořízení tabletu Acer Iconia W511 (podrobnosti). Při koupi telefonu Nokia Lumia 520  získají zákazníci navíc zdarma také telefon Nokia 108 s MP3 přehrávačem a praktickou svítilnou (více informací). Lumia 520 nabízí 8 GB paměti (kterou je možné rozšířit MicroSD kartami), hlasovou navigaci, 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, GPS, Bluetooth a WiFi. 

  Michal Javůrek

  Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
  Sledování diskuze
  Upozornit na
  guest
  16 Komentáře
  nejstarší
  nejnovější nejlépe hodnocené
  Inline Feedbacks
  View all comments