Domů » Články » ActiveSync 4.5 beta2 ke stažení

ActiveSync 4.5 beta2 ke stažení

-Microsoft vydal v pořadí již druhou betaverzi synchronizačního nástroje Microsoft ActiveSync 4.5. Stejně jako všechny předešlé verze, i tato vylepšuje správu partnerství, synchronizaci s PC a Microsoft Exchange serverem. Nalezneme v ní také utilitu pro řešení synchronizačních problémů. V případě, že dojde k nějaké chybě, spustí se tato aplikace, která prověří vaše zařízení a pokusí se správně identifikovat problém a samozřejmě najít i vhodné řešení.

ActiveSync 4.5 beta 2 podporuje synchronizaci přes USB kabel, Bluetooth nebo Infračervený port. Verze 4.5 je také potřeba při synchronizaci zařízení s Windows Mobile 6.0, s nižšími verzemi nový operační systém nespolupracuje.

Novou verzi stahujte ze stránek společnosti Microsoft.

Zdroj: SmartphoneThoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stary_pes
Uživatel
stary_pes

Teraz nechapem – pokial nemam novy AS, tak nemozem synchronizovat s WM6? To je nejaka blbost, nie? Mam WM5 a AS 4.2 a synchronizujem. S rovnakym AS synchronizujem aj Jornadu so systemom CE 2.0 z roku 1999 a no problem.

stary_pes
Uživatel
stary_pes

A spatna kompatibilita so starsimi systemami? Pripojis na AS 4.5 aj WM5? To uz snad pojde…