Domů » Články » ActiveSync 4.5 beta2 ke stažení

ActiveSync 4.5 beta2 ke stažení

-Microsoft vydal v pořadí již druhou betaverzi synchronizačního nástroje Microsoft ActiveSync 4.5. Stejně jako všechny předešlé verze, i tato vylepšuje správu partnerství, synchronizaci s PC a Microsoft Exchange serverem. Nalezneme v ní také utilitu pro řešení synchronizačních problémů. V případě, že dojde k nějaké chybě, spustí se tato aplikace, která prověří vaše zařízení a pokusí se správně identifikovat problém a samozřejmě najít i vhodné řešení.

ActiveSync 4.5 beta 2 podporuje synchronizaci přes USB kabel, Bluetooth nebo Infračervený port. Verze 4.5 je také potřeba při synchronizaci zařízení s Windows Mobile 6.0, s nižšími verzemi nový operační systém nespolupracuje.

Novou verzi stahujte ze stránek společnosti Microsoft.

Zdroj: SmartphoneThoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. stary_pes (neregistrovaný)

  Teraz nechapem – pokial nemam novy AS, tak nemozem synchronizovat s WM6? To je nejaka blbost, nie? Mam WM5 a AS 4.2 a synchronizujem. S rovnakym AS synchronizujem aj Jornadu so systemom CE 2.0 z roku 1999 a no problem.

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Ne, nemuzes. Predevcirem me to taky prekvapilo, kdyz jsem chtel synchronizovat Universala s WM6. Na displeji PPC se ti objevi hlaska, ze je vyzadovan minimalne AS verze 4.5…

 3. stary_pes (neregistrovaný)

  A spatna kompatibilita so starsimi systemami? Pripojis na AS 4.5 aj WM5? To uz snad pojde…

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  jj, synchronizace s WM5 samozrejme i nadale funguje.

 5. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Děkuji za upozornění, máte pravdu . Za tuto mystifikaci se všem čtenářům omlouvám, snad mi bude odpuštěno

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *