Domů » Bleskovky » Acer W11: Windows Phone 8 a QWERTY klávesnice

Acer W11: Windows Phone 8 a QWERTY klávesnice

Na populárním ruském fóru Acer-Club se objevilo několik informací o připravovaném smartphonu Acer W11 s operačním systémem Windows Phone 8, který by měl disponovat výsuvnou QWERTY klávesnici. Nemělo by se ale jednat o žádný high-end, Acer s ním bude cílit především na méně náročné uživatele, které se bude snažit nalákat na příznivou cenu. Zákulisní zprávy hovoří o tom, že bychom se představení měli dočkat už v říjnu letošního roku. Ve stejné době se pravděpodobně objeví i velká aktualizace s kódovým označením „Apollo“ – tedy Windows Phone 8.


Ilustrační obrázek

Naposledy jsme se od Aceru dočkali smartphonu s QWERTY klávesnicí v květnu roku 2009. Jednalo se o model Tempo M900 s operačním systémem Windows Mobile 6.1.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. aaron (neregistrovaný)

    Ze by to byl obstarozni MSM8255 na 1GHz, 512MB RAM, 480×800, 8GB s klavesnici? To si na podzim uz nikdo nekoupi ani s WP8.

  2. koupi (neregistrovaný)

    Ja si ho koupim, nepotrebuju zadny megalomansky frekvence a rozliseni. Prizniva cena a klavesnice je pro me super!

  3. Design se mi líbí.. Doufejme, že bude kvalitní zpracování / materiály. U Aceru to není jisté (i když možné, jak dokazuje nárůst kvality notebooků za poslední dva roky). Mohl by to být nástupce pro LG Quantum co má přítelkyně. Bez klávesenice a WindowsPhone už nedá ani ránu, je jí se jí ten telefon občas potká se zemí.. LG zatim drží, tak uvidíme.

  4. Pokud bude kvalitně zpracovaný a cena bude odpovídající, tak si myslím, že by to mohl být jeden z trháku nižší a střední třídy. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).