Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Acer hlásí návrat k Windows Phone: První modely v roce 2013

Acer hlásí návrat k Windows Phone: První modely v roce 2013

Acer hlásí návrat k platformě Windows Phone. Podle vyjádření Augusta Zumba, který pracuje v italské pobočce Aceru, se prvních modelů s mobilním Windows dočkáme na začátku roku 2013. Acer má v současné době v nabídce pouze jeden telefon s Windows Phone, se kterým ale příliš mnoho úspěchů neslaví. Model W4 „Allegro“ je sice možné sehnat za cenu okolo 6 500 Kč, ale ani tak si mnoho příznivců nenašel a přesně to chce Acer změnit. Soustředit se ale nechce jen na Windows Phone, v jeho roadmapě najdeme i několik modelů s Androidem. Doufejme, že představení novinek na sebe nenechá dlouho čekat a Acer připraví konkurenceschopná zařízení s pěkným designem a slušnými hardwarovými parametry.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. kodl (neregistrovaný)

  Pokud udělají něco s WP a s QWERTZ klávesnicí, tak snad zapomenu na své předsevzetí ohledně výrobků Acer a koupím si ho. Proč ještě žádnej výrobce nezareagoval na tuhle díru na trhu? Nebo je problém, že si WP nerozumí s HW klávesnicí? Znáte vůbec někdo něco s WP a HW klávesnicí? Mě napadá jen HTC 7 pro?

  • Tom (neregistrovaný)

   Například Dell Venue Pro, ale to už je starší kousek.

  • Tomáš Slavíček (neregistrovaný)

   Také se prodával například LG Quantum…

  • borix (neregistrovaný)

   HTC má tuším 2 modely s WP s klávesnicí naširoko, myslím, že i Samsung a na výšku Dell Venue Pro – ten používám služebně a musím potvrdit, že kombinace WP + QWERTY je ideální pracovní kombinace.

 2. hondarebel (neregistrovaný)

  Ještě je Dell Venue pro.

 3. hondarebel (neregistrovaný)

  Těd me napadlo ještě LG Quantum

 4. Krusty (neregistrovaný)

  Naprosto zbytečný telefon, nechápu proč vyrábí pořád to stejné… telefonů s takovými parametry je pro WP více jak polovina. Nevím proč nevyrobí něco, co by mělo co nabídnout uživatelům.

 5. mimonaut (neregistrovaný)

  Co se ale neví, tak ACER Alegro je jediný současný Windows Phone, který má podporu paměťových karet!!

  Alegro by ale i tak mělo úspěch za 4-4,5 tisíce, přecijen, značka nemá pozicid jako nokia, samsung nebo HTC a musí nabídnout něco víc.

 6. Lopez (neregistrovaný)

  je tato položka stále k prodeji, a co je konečná kupní cena?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel