Domů » Články » 3GSM: Představen nový smartphone Trilogy

3GSM: Představen nový smartphone Trilogy

TrilogyNa serveru Smartphone-web.com se dnes objevily fotografie nového stylového smartphonu s názvem Trilogy. Jejo výrobcem je pravděpodobně společnost HTC a měl by být exkluzivně vyráběn pro evropské operátory Virgin Mobile a BT Movio. Ti se chystají spustit digitální televizní a radiové vysílání pro mobilní telefony a právě Trilogy by měl být vůbec prvním smartphonem s OS Windows Mobile, který bude schopný tyto přenosy přijímat. O to se stará integrovaný DAB modul, díky kterému můžete jediným stisknutím tlačítka sledovat vysílání operátora.

Nový Trilogy poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0, ovšem hned na první pohled zaujme především stylovým designem, ostatně posuďte sami z přiložených fotografií. Displej s 64k barvami nabídne QVGA rozlišení (240x320px, úhlopříčka 2.2“). Tento smartphone podporuje pouze GSM a GPRS sítě v pásmech 900/1800/1900MHz, UMTS bychom zde hledali marně stejně jako Wi-Fi. Jistě potěší rozhraní Bluetooth ve verzi 1.2 nebo integrovaný 1.3Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Slot pro paměťové karty je typu MiniSD. Trilogy má k dispozici 128MB RAM a 64MB ROM paměti, což jsou na smartphone telefon opravdu solidní parametry. Kdy a za jakou cenu se tento skvost objeví na trhu není zatím známo.

Fotografie Trilogyho z 3GSM:
1

2

3

Zdroj: Smartphone-web.com, Smartphone Thoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
glogloman
Uživatel
glogloman
Offline

tak jak..? má to DAB nebo to nemá DAB..? nejprve totiž píšete: „… O to se stará integrovaný DAB modul …“ a hned potom: „Nejedná se tedy přímo o integrovaný digitální TV tuner, ale pouze o službu, kterou musí podporovat operátor (a telefon).“ Díkes za vysvětlení