3GSM: Představen nový smartphone Trilogy

TrilogyNa serveru Smartphone-web.com se dnes objevily fotografie nového stylového smartphonu s názvem Trilogy. Jejo výrobcem je pravděpodobně společnost HTC a měl by být exkluzivně vyráběn pro evropské operátory Virgin Mobile a BT Movio. Ti se chystají spustit digitální televizní a radiové vysílání pro mobilní telefony a právě Trilogy by měl být vůbec prvním smartphonem s OS Windows Mobile, který bude schopný tyto přenosy přijímat. O to se stará integrovaný DAB modul, díky kterému můžete jediným stisknutím tlačítka sledovat vysílání operátora.

Nový Trilogy poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0, ovšem hned na první pohled zaujme především stylovým designem, ostatně posuďte sami z přiložených fotografií. Displej s 64k barvami nabídne QVGA rozlišení (240x320px, úhlopříčka 2.2\”). Tento smartphone podporuje pouze GSM a GPRS sítě v pásmech 900/1800/1900MHz, UMTS bychom zde hledali marně stejně jako Wi-Fi. Jistě potěší rozhraní Bluetooth ve verzi 1.2 nebo integrovaný 1.3Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Slot pro paměťové karty je typu MiniSD. Trilogy má k dispozici 128MB RAM a 64MB ROM paměti, což jsou na smartphone telefon opravdu solidní parametry. Kdy a za jakou cenu se tento skvost objeví na trhu není zatím známo.

Fotografie Trilogyho z 3GSM:
1

2

3

Zdroj: Smartphone-web.com, Smartphone Thoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku