Domů » Bleskovky » 3DMark pro Android je tu: Otestujte si výkon vašeho zařízení

3DMark pro Android je tu: Otestujte si výkon vašeho zařízení

Společnost Futuremark dnes uvolnila zbrusu nový benchmarkovací nástroj 3DMark pro zařízení s operačním systémem Android (freeware). Brzy by se měly objevit také verze pro iOS a Windows RT, které doplní současnou verzi pro klasické Windows. Z 3DMarku se tak stane multiplatformní nástroj pro srovnání výkonu. Bez problémů v něm tak můžete porovnat třeba svůj chytrý telefon, tablet i počítač a pro srovnání výkonu jej budeme používat i my v našich recenzích.

K dispozici jsou dva režimy testování – standardní Ice Storm a náročný Ice Storm Extreme, při kterém se využívají kvalitnější textury v rozlišení 720p a 1080p. My jsme nový 3DMark otestovali na HTC One, kde jsme ve standardním testu naměřili 11 146 bodů a v Extreme testu 6 683 bodů. V komentářích se můžete podělit, jakých výsledků jste se svým zařízením dosáhli vy?

   
3DMark dokonale prověří výkon vašeho chytrého telefonu a tabletu

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments