SmartMania.cz

Samsung pracuje na fotografickém snímači s rozlišením 13 Mpx

V pavoučí síti internetu uvízly zajímavé informace o novém fotografickém snímači, který se zřejmě objeví v nadcházející modelové řadě smartphonů Samsung. Jihokorejský gigant totiž údajně pracuje na další generaci CMOS snímače, který nese prozatimní označení S5K3L2. Ten se bude moci pochlubit poměrně vysokým rozlišením 13 Mpx. Kromě jiného dojde i k nasazení technologie zpětného osvětlení BSI, která má za úkol zvýšit kvalitu snímků požizovaných za nedostatečných světelných podmínek.

 Ilustrační obrázek

Pro úplnost je však vhodné dodat, že technologie BSI již využívají některé modely smartphonů Sony disponující snímačem označovaným jako Exmor R. Další devízou se má stát schopnost pořídit až třicet snímků za vteřinu při maximálním rozlišení 4208 x 3120 pixelů. S nasazením se do budoucna počítá u chytrých telefonů a tabletů. Je tedy velmi pravděpodobné, že s novým fotoaparátem se setkáme v další generaci smartphonů z rodiny Galaxy, která se objeví v průběhu příštího roku.  

Zdroj


Poslední komentáře Celkem: 4 komentářů


Nepřehlédněte

Civiballs: Logická hra, ve které budete cestovat časem (recenze)

Dopravování předmětů z jednoho bodu do druhého za pomoci fyziky a nejrůznějších nástrojů patří mezi oblíbená herní témata. Na tomto principu staví také nový titul Civiballs, který si dnes…
Civiballs: Logická hra, ve které budete cestovat časem (recenze)

Můj první týden s Windows Phone 8.1: Co se mi líbí a na čem by měl Microsoft ještě zapracovat?

Nová verze systému Windows Phone 8.1 se dočkala vřelého přijetí. Systém dospěl a nabídl funkce, po kterých uživatelé volali. Bohužel ale došlo i na změny, které mnohé nepotěší.
Můj první týden s Windows Phone 8.1: Co se mi líbí a na čem by měl Microsoft ještě zapracovat?