Domů » Bleskovky » Zuno banka připravila aplikaci pro počítače a tablety s Windows 8.1

Zuno banka připravila aplikaci pro počítače a tablety s Windows 8.1

Zuno je jediná banka v České republice a na Slovensku, která nedisponuje fyzickou pobočkou, proto je pro ni důležité zpříjemnit majitelům svých účtů jejich obsluhu. Mobilní aplikaci nabízí pro systémy Android, iOS a Windows Phone, nyní se k nim přidává aplikace pro počítače, tablety a notebooky se systémem Windows 8.1.

  

Aplikace nabízí stejné funkce, se kterými se setkávají uživatelé chytrých telefonů při využívání platforem iOS, Android a Windows Phone. Mezi hlavní funkce patří kompletní finanční přehled zůstatků v grafu za posledních 12 měsíců, správa karet a kreditek prostřednictvím blokace a nastavování limitů, neustálý přehled finančních transakcí, založení účtu vyfocením občanského průkazu nebo lokátor bankomatů fungující na principu GPS a kamery v telefonu.

    

Mobilní aplikaci Zuno si stáhlo už 70 000 uživatelů, jen za rok 2014 stoupl počet jejích uživatelů o 60 procent. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 250 000 transakcí v hodnotě více než dvou miliard korun. Aplikaci pro systém Windows 8.1 si můžete stáhnout z tohoto odkazu, verze pro mobilní platformy z odkazů níže.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Čím menší banka, tím větší zájem má na spokojenosti klientů.

  • marek.gabik (neregistrovaný)

   A jak se to vztahuje k článku? BTW Zuno je pod Raiffeisen Bank a ta rozhodně není malá.

  • Marten (neregistrovaný)

   Ano, Zuno je pod RFB, tím spíš nechápu a mrzí mě, že samotná RFB na WP, potažmo Windows, kašle.

  • VOJTA (NEREGISTROVANÝ): Tak ako píšeš. Na SK je napr. ČSOB veľmi malá, ale aplikáciu pre WP mala ako prvá!

  • marek.gabik:

   Není to o velikosti banky a její matky, ale o místním tržním podílu konkrétní společnosti. Pokud chce společnost s nízkým tržním podílem uspět, musí se snažit nalákat nové zákazníky přes poskytování lepších nebo/a levnějších služeb.

  • Nic co by nevyřešila responsní webová verze…

 2. Majitelé WP, vítejte v civilizaci

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).