Domů » Bleskovky » ZTE představilo nové logo i firemní strategii

ZTE představilo nové logo i firemní strategii

Zatímco někteří výrobci mobilních zařízení využili vánočních svátků k představení nových produktů, čínské ZTE se rozhodlo vtisknout společnosti novou tvář. Firma představila novou podobu svého loga a novou filosofii, kterou se hodlá v budoucnu řídit.

  

Logo je světlejší, zaoblenější a hlavně dává sbohem čínskému textu, který by mohl mimoasijské zákazníky odradit. ZTE se chce stát značkou pro mladé, svoji novou strategii nově ukrývá za tři slova – Cool, Green a Open. Příští produkty společností mají být dynamické, inovativní, otevřené spolupráci a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Nová identita má napomoci čínské společnosti v globálním růstu, první produkty pro příští rok by mohly být představeny již příští pondělí, kdy ZTE koná v rámci veletrhu CES vlastní tiskovou konferenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. nadherne kreativne logo lol… mozno jeden dvaja ludia na svete by nieco take vymysleli

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).