Domů » Bleskovky » ZTE brzy představí nabušený model Nubia Z9: postranní okraje dostanou dovolenou

ZTE brzy představí nabušený model Nubia Z9: postranní okraje dostanou dovolenou

Na konci minulého měsíce nás ZTE překvapilo tím, že nepředstavilo svoji očekávanou vlajkovou loď ZTE Nubia Z9, ale pětipalcový telefon Nubia Z9 Mini a tabletofon Nubia Z9 Max. Podle vyjádření zástupce čínské společnosti Ni Feie je však klasická verze Nubie Z9 na cestě a dorazí brzy.

   

Potvrdí-li se dřívější únik z benchmarku, dostane Nubia Z9 5,2″ displej s Full HD rozlišením, Ni Fei navíc uvedl, že po stranách displeje nebudou žádné okraje. Telefon má pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 810 opřený o 3 GB operační paměti, podle benchmarku se také můžeme těšit na 32GB vnitřní paměť, 16Mpx hlavní fotoaparát a 8Mpx selfie kamerku. Operačním systémem bude Android 5.0 Lollipop.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. PDD (neregistrovaný)

    a co ty MEGA ramecky nad a pod displayem?? :D

  2. Dave (neregistrovaný)

    Nevypada to teda vubec pekne.. a urcite to ani nebude pohodlny a bude docházet k překlikům :)

  3. readytogo (neregistrovaný)

    Mobil ma len 2 ramceky- lavy a pravy. Horna cast mobilu sa vola celo, spodna sa vola brada.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).