Domů » Články » Zpátky do formy: soutěž s HTC o atraktivní UA HealthBox

Zpátky do formy: soutěž s HTC o atraktivní UA HealthBox

Chcete mít přehled o své denní aktivitě nebo si vylepšit fyzičku a dostat se zpět do formy? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout naše nová soutěž, kterou jsme pro vás připravili společně s českým zastoupením značky HTC. Vyhrát v ní můžete jednu hodně exkluzivní záležitost – balíček UA HealthBox, který obsahuje elegantní a designově zdařilou chytrou váhu UA Scale, hrudní pás UA Heart Rate a fitness náramek  UA Band.

Celá tahle třídílná sada slouží k monitorování vaší aktivity. Naměřené výsledky z hrudního pásu, fitness náramku a váhy se automaticky synchronizují s mobilní aplikací UA Record. Vy díky tomu máte skvělý přehled o tom, kolik jste toho spálili, jak aktivní jste byli, nebo jak se vám za poslední týdny změnila hmotnost.

Mobilní aplikace UA Record je skvěle propracovaná a dostupná je nejen pro telefony s Androidem, ale také pro iPhony. Sportovní náramek je vyrobený převážně ze silikonu; o zobrazování se stará monochromatický displej tvořený diodami. Ten umí monitorovat vaši celodenní aktivitu (chůze i cvičení), či průběh spánku. Pro měření srdečního tepu během sportování využijete hrudní pás.

Dominantou celé sady je chytrá váha s kruhovým tvarem, která se rychle stane ozdobou každé domácnosti. Je vybavena LED displejem a Wi-Fi konektivitou. Kromě hmotnosti umí měřit množství tělesného tuku (v procentech). Automaticky zvládne rozpoznat až osm uživatelů, jejichž naměřená data následně odesílá do mobilní aplikace.

Setting Up Your UA HealthBox | Under Armour HealthBox

A co musíte udělat, abyste tuhle atraktivní sadu získali? Stačí pouze odpovědět na připravené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Ten, jehož správná odpověď dorazí 489. v pořadí, získá sadu UA HealthBox.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 22. září 2017, 09:00 a končí po dosažení 489. správných odpovědí, nejpozději však 30. září 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Balíček UA HealthBox (chytrá váha, fitness náramek & hrudní pás) získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 489. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 555. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 556).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Aktualizováno 2. října

Soutěž byla ukončena. Výherce byl kontaktován na e-mailu a brzy bude vyhlášen na našich webových stránkách.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.