Domů » Bleskovky » Známe podobu: Sony MT27i „Pepper“ na oficiálním renderu

Známe podobu: Sony MT27i „Pepper“ na oficiálním renderu

Společnosti Sony unikl render připravovaného smartphonu MT27i, který se už dříve objevil pod kódovým označením Pepper. Mělo by se jednat o nástupce modelů Xperia Neo (a Neo V), který dostane operační systém Android 4.0, dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz, 3,7″ FWVGA displej (480 x 854 px) a pětimegapixelový fotoaparát s přisvětlovací diodou a možností záznamu fullHD videa při 30 FPS. Ve výbavě nebude chybět ani NFC, o čemž na uniklém obrázku svědčí SmartTagy. Zatím se neví, kdy se telefon objeví na trhu ani jaký bude jeho finální prodejní název. Není také vyloučeno, že bude určený pouze pro japonský trh, protože v Evropě Sony bude nabízet modely Xperia P, U a S. Xperia S už se dokonce před několika dny začala prodávat i v České republice (první dojmy).

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *