Domů » Bleskovky » Známe podobu chytrých hodinek Sony Smartwatch 3 a fitness náramku SmartBand Talk

Známe podobu chytrých hodinek Sony Smartwatch 3 a fitness náramku SmartBand Talk

Ačkoliv do tiskové konference Sony zbývá ještě několik desítek hodin, již nyní víme, že kromě nových smartphonů a osmipalcového tabletu dojde řeč i na nositelnou elektroniku. Série nedávných úniků odhalila plány japonského výrobce, který má tuto středu představit další generaci svých chytrých hodinek a sportovní náramek s názvem SmartBand Talk. Ten bude svým zaměřením cílit na sportovně aktivní uživatele a jeho dominantou se stane zakřivený e-ink panel.

 

Náramek bude s chytrým telefonem komunikovat skrze technologii Bluetooth a mezi jeho klíčové funkce se zařadí možnost upozornění na zmeškané události a notifikace. Dalším přírůstkem v portfoliu nositelné elektroniky se stanou hodinky Sony SmartWatch 3. Ty nabídnou dotykový displej s úhlopříčkou 1,68” a rozlišením 320 x 320 obrazových bodů. Jako operační systém poslouží platforma Android Wear od Googlu. Obě novinky se budou moci pyšnit certifikací IP58.

 

Na tuto spekulaci přímo navazuje i několik hodin starý teaser, který se objevil na twitterovém účtu anglického zastoupení Sony. Z jeho grafiky je patrné, že některé z chystaných zařízení zvládne ponoření až do hloubky dvou metrů. Konkrétní odpovědi na všechny otázky se dozvíme již zítra na tiskové konferenci, kde samozřejmě nebude chybět ani naše redakce.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).