Domů » Bleskovky » Známe kapacitu akumulátorů Huawei Mate 30 a 30 Pro. Oproti loňsku si polepší

Známe kapacitu akumulátorů Huawei Mate 30 a 30 Pro. Oproti loňsku si polepší

Zřejmě už v průběhu září budou představeny nové vlajkové smartphony Huawei Mate 30 a 30 Pro. Přinesou zbrusu nový čipset Kirin 990, nové konfigurace fotoaparátů a papírově také větší kapacity akumulátorů.

mate 30 battery

Základní Mate 30 má mít baterii s kapacitou 4 200 mAh, varianta Pro dokonce 4 500 mAh; v obou případech jsou to vyšší hodnoty než u loňských modelů Mate 20 a 20 Pro. Řada Mate 30 má také excelovat v rychlosti dobíjení, údajně se dočkáme maximálního výkonu 55 Wattů přes kabel, a až 25 Wattů bezdrátově.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Telefony v takových řadách by už opravdu měly překračovat hranici 5000 mAh a ne se pořád kodrcat ve „vodách“ čtyřtisícovek ?

  2. Na druhou stranu s tímto akumulátorem přežije jeden velmi náročný den jak nic. 4200 mAh na Mate 20 pro drží solidně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).