Známe českou cenu sluchátek Xiaomi Buds 3T Pro. Mají ANC i slušnou výdrž

xiaomi buds 3T pro 1

Xiaomi dnes na tiskové konferenci oficiálně představilo plně bezdrátová sluchátka Buds 3T Pro. Abychom byli přesní, šlo o evropskou premiéru, jelikož v domovské Číně byla odhalena už na konci loňského roku. Tyto špunty se chlubí dlouhou výdrží na baterii, aktivním potlačením hluku nebo možností propojení s více zařízeními současně. Co patří mezi další jejich přednosti a kolik stojí?

xiaomi buds 3T pro 5
Xiaomi Buds 3T Pro

Xiaomi Buds 3T Pro se mohou pochlubit 10milimetrovým dynamickým měničem se dvěma magnety potaženým membránou DLC, který má ve spolupráci s funkcí dimensional audio zajistit efekt prostorového zvuku a kvalitní hudební přednes. Zároveň sluchátka spoléhají na až 40dB hybridní potlačení hluku, ke kterému využívají mj. 3 mikrofony. Z konektivity nechybí Bluetooth 5.2 s podporou kodeku LHDC 4.0 a také možnost připojení k dvojici zařízení současně.

Výdrž má být další konkurenční výhodou Buds 3T Pro. Kapacita baterie je 38 mAh v případě sluchátek a 480 mAh u nabíjecího pouzdra. Na jedno nabití mají sluchátka vydržet až 6 hodin poslechu (v závislosti na hlasitosti a aktivním ANC), přičemž společně s pouzdrem zajistí až 24 hodin poslechu.

xiaomi buds 3T pro 2
Xiaomi Buds 3T Pro

Celý komplet je úplně nabitý za zhruba 70 minut. Pouzdro lze je dobíjet jak skrze USB-C, tak pomocí bezdrátového nabíjení standardu Qi. Sluchátka jsou rovněž odolná proti vodě a prachu podle standardu IP55.

Cena a dostupnost: opravdu je to novinka?

Produkt Xiaomi Buds 3T Pro je na českém trhu k dispozici v černé a bílé barvě za doporučenou cenu 3 690 Kč, nicméně některé české e-shopy jej nabízejí ještě zhruba o 900 Kč levněji. Sluchátka navíc u některých prodejců jsou už několik týdnů zalistovaná, nicméně oficiálně je skrze tiskovou zprávu české zastoupení značky Xiaomi na český trh uvedlo teprve dnes.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku